Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.
Obchodné podmienky
Objednávky odoslané prostredníctvom tohto internetového obchodu sú pre obe strany záväzné. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých formulárom predpísaných údajov. V prípade stornovania objednávky je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu škodu vzniknutú týmto konaním. Odoslaním objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa oboznámil s „Obchodnými podmienkami“ a reklamačným poriadkom predávajúceho a že bezvýhradne a dobrovoľne akceptuje všetky ustanovenia týchto dokumentov a je si vedomý všetkých práv a povinností z nich vyplývajúcich. Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy. Kúpna zmluva vzniká v okamihu prevzatia objednaného tovaru kupujúcim. Vlastnícke právo k tovaru prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a úplným zaplatením kúpnej ceny.

Cena tovaru
Cena tovaru je uvedená pri každej položke. Ceny sú platné DO VYPREDANIA ZÁSOB . Ceny za dopravu sú uvedené v sekcii "Platba a doprava".

Vrátenie tovaru
Tovar nakúpený prostredníctvom internetového obchodu má zákazník - "spotrebiteľ", to je nepodnikajúca osoba, nárok na vrátenie tovaru bez udania dôvodov. Tovar nesmie byť žiadnym spôsobom poškodený či inak znehodnotený a ani nesmie niesť žiadne známky jeho používania. Tovar musí byť zabalený v originálnom balení (vrátane všetkého príslušenstva a dokumentácie) a doručený najneskôr 14. deň od dátumu doručenia zákazníkovi na adresu prevádzkovateľa, ktorá je uvedená na predajnom doklade. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslaná čiastka do 14 dní na ním udané číslo bankového účtu, popr. na adresu poštovou zloženkou.
Toto ustanovenie Občianskeho zákonníka sa nevzťahuje na podnikajúce osoby, firmy, tie môžu výrobok reklamovať.

Obmedzenie zodpovednosti
Naša firma venuje veľké úsilie o zverejnenie čo možno najpresnejších a najširších informácií o ponúkanom tovare. Napriek tomu môžu niektoré obrázky alebo texty obsahovať nepresnosti či chyby spôsobené prevodom informácií z tretích strán. Naša firma preto nemôže prevziať zodpovednosť za prípadné škody, ktoré vzniknú použitím týchto neúplných alebo nepresných informácií. V týchto prípadoch si taktiež naša firma vyžaduje právo odmietnuť či zrušiť objednávku a to aj v prípade uvedenia nesprávnej ceny.

Ochrana osobných údajov
Prevádzkovateľ tohto internetového obchodu sa zaväzuje, že Vaše osobné údaje neposkytne akejkoľvek tretej strane. Potrebné osobné údaje budú odovzdané iba dopravcovi (meno, adresa, popr. telefón). Vaše dáta budú podľa zákona zabezpečené a použité iba pri komunikácii medzi predávajúcim a kupujúcim.
 
Záverečné ustanovenia
 
„Predávajúci si vyhradzuje možnosť odstúpenia od uzavretej kúpnej zmluvy v prípade, že si kupujúci objednal tovar na základe tejto kúpnej zmluvy, ktorého cena bola zjavne neprimeraná hodnote tohto tovaru. Predávajúci môže takto odstúpiť od kúpnej ceny iba v prípade, že táto zjavne neprimeraná cena uvedená na webovom prostredí e-shopu bola spôsobená nevedome.“
 
Tieto podmienky nadobúdajú účinnosť dňa 21. januára 2023.