Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  4 - 563 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 11 položek z 11
95%
Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  10,85 €
Základná sada grilovacieho náradia Activa Vám uľahčí manipuláciu s grilovanými pokrmami. Je vyrobená z nerezovej ocele, takže Vám vydrží veľmi dlho. Jednotlivé náradie má veľmi moderný a prepracovaný design pre pohodlné ovládanie. Sada obsahuje vidlicu, obracačku a kliešte. Nechýba možnosť zavesenia na háčiky.
Skladom
Expedícia: 30.1.2023 Pon
U vás: 1.2.2023 Str
  37,50 €
Luxusná sada grilovacieho náradia Activa Vám uľahčí manipuláciu s grilovanými pokrmami a uľahčí Vám udržiavať rošt v čistote počas grilovania. Je vyrobená z nerezovej ocele, takže Vám vydrží veľmi dlho
Na ceste
  375,20 €

Gril s bočným varičom Plynový gril Alabama od nemeckej spoločnosti Activa je to pravé, pokiaľ potrebujete rýchlo a chutne nasýtiť spoločnosť až desiatich priateľov. Gril Alabama je skvele vybavený. Má tri výkonné ploché horáky z nerezu, čo má výrazný vplyv na ich životnosť. Každý horák má horný kryt, vďaka ktorému je odkvapkávajúci tuk vedený mimo plameňa a odvedený do špeciálnej nádržky. Pokrm tak bude vždy zdravý bez zbytočných škodlivých prvkov, ktoré vznikajú prepaľovaním tuku. Gril tiež má praktický integrovaný bočný varič vhodný na prípravu omáčok, horúcich nápojov alebo príloh. Horáky sa pohodlne zapaľujú pomocou piezo zapaľovania integrovanom v každom z otočných gombíkov. Gril je ďalej vybavený kvalitným dvojdielnym liatinovým grilovacím roštom so smaltovanou povrchovou úpravou a ďalším vyklápacím roštom, ktorý je vhodný na nepriame grilovanie mäsa či zeleniny alebo na ohrievanie už ugrilovaných pokrmov. Gril má háčiky na zavesenie náradia, integrovaný otvárač, kvalitne lakované veko s veľkým nerezovým madlom a zabudovaným teplomerom, dve odkladacie poličky na každej strane a praktický odkladací priestor pod grilom, ktorý je prístupný dvierkami spredu. Pre ľahký transport je vybavený veľkými kolieskami. Na rozdiel od mnohých iných grilov je už v základe vybavený všetkým potrebným na pripojenie k plynovej fľaši 5 alebo 10 kg.

98%
Skladom
Expedícia: 30.1.2023 Pon
U vás: 1.2.2023 Str
  390,50 €

Plynový gril G21 California BBQ Premium Line je vybavený systémom Flame Tamer, bočným a tromi hlavnými nerezovými horákmi s elektrickým zapaľovaním a plynovou reguláciou, každý s maximálnym výkonom 3,15 kW. Je opatrený odklápacím krytom grilovacej plochy.

98%
Na ceste
  195,10 €

2x horák z nerezovej ocele + bočný varič, teplomer, piezo zapaľovanie. Až pre 8 osôb

Skladom
Expedícia: 30.1.2023 Pon
U vás: 1.2.2023 Str
  7,10 €
Kvalitné lávové kamene Activa sú vhodné do akéhokoľvek lávového grilu.
Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  562,80 €

Gril Activa s bočným varičom Veľký plynový gril Montana II od nemeckej spoločnosti Activa sa skvele hodí na chutnú prípravu jedál pre spoločnosť až 14 ľudí. Gril Montana je skvele vybavený. Má štyri moderné výkonné ploché horáky s horným krytom, vďaka ktorému je odkvapkávajúci tuk vedený mimo plameňa a odvedený do špeciálnej nádržky. Pokrm tak bude vždy zdravý bez zbytočných škodlivých prvkov, ktoré vznikajú prepaľovaním tuku. Gril tiež má praktický integrovaný bočný varič z odolnej liatiny vhodný na prípravu omáčok, horúcich nápojov alebo príloh. Horáky sa pohodlne zapaľujú pomocou piezo zapaľovania integrovaného v otočných gombíkoch. Gril je ďalej vybavený kvalitným smaltovaným dvojdielnym liatinovým grilovacím roštom kombinovaným s liatinovou ohrievacou doskou a ďalším vyklápacím roštom, ktorý je vhodný na nepriame grilovanie mäsa či zeleniny alebo na ohrievanie už ugrilovaných pokrmov. Gril má háčiky na zavesenie náradia, integrovaný otvárač, kvalitne lakované veko s veľkým nerezovým madlom a zabudovaným teplomerom, dve odkladacie poličky na každej strane, integrované držiaky na grilovacie náčinie a praktický odkladací priestor pod grilom, ktorý je prístupný dvierkami spredu. Pre ľahký transport je vybavený kolieskami. Na rozdiel od mnohých iných grilov je už v základe vybavený všetkým potrebným na pripojenie k plynovej fľaši 5 alebo 10 kg. Gril je vybavený integrovaným držiakom plynovej bomby. Ďalšie grily Activa na drevené uhlie- Cuba, Wagon plynové lavové- Lava Ako vybrať ten správny gril? Neviete ako vybrať ten správny gril? Radi Vám poradíme.

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  17,25 €
Sada obsahuje vidlicu, obracačku a kliešte. Nechýba možnosť zavesenia na háčiky.
Skladom
Expedícia: 30.1.2023 Pon
U vás: 1.2.2023 Str
  5,90 €
Obracačka s predĺženou drevenou rukoväťou chráni ruky pred žiarom z grilu. Materiál nerez, drevo. Pútko na zavesenie. Dĺžka 44cm.
Skladom
Expedícia: 30.1.2023 Pon
U vás: 1.2.2023 Str
  4,85 €
Základná sada grilovacieho náradia Activa Vám uľahčí manipuláciu s grilovanými pokrmami. Je vyrobená z chrómovanej ocele s peknými, rustikálne ladenými drevenými rukoväťami.
Skladom
Expedícia: 30.1.2023 Pon
U vás: 1.2.2023 Str
  5,90 €
Vidlička s predĺženou drevenou rukoväťou chráni ruky pred žiarom z grilu. Materiál nerez, drevo. Pútko na zavesenie. Dĺžka 44cm