Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  103 - 992 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 18 položek z 18
Nedostupné
  206,55 €

S gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania. Vysoko výkonný, tichý BLDC sací motor pozbiera všetky nečistoty z vašich podláh vrátane kobercov. Výstupný HEPA filter zachytí aj jemné čiastočky prachu a alergény. Pomocou plánovača upratovania môžete CleanMate RV500 zvoliť čas, kedy bude robotický vysávač vaše podlahy upratovať. Po dokončení upratovania sám vyhľadá nabíjaciu základňu a začne sa nabíjať.

98%
Skladom
Expedícia: 6.2.2023 Pon
U vás: 8.2.2023 Str
  309,90 €

Robotický vysávač VR3000 s gyroskopickou navigáciou pre dokonalé a rýchle upratovanie. Vysaje a vytrie. Je tichý a poradí si s každým povrchom. Vydrží až 150 min. a disponuje parádnou sacou silou.

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  495,45 €

Robotický vysávač a mop 4v1 LEGEE 688 s WiFi aplikáciou ponúka unikátne spojenie robotického vysávača a robotického mopu v jednom spolu s komfortným ovládaním pomocou aplikácie v slovenskom jazyku. FastBrush 4-Stage Cleaning systém zaistí komplexné upratovanie hladkých podláh v jednom kroku - vysávanie, suché mopovanie, automatické dávkovanie vody a mokré vytieranie. Výkonné sanie v prednej časti vysávača vysaje všetky väčšie nečistoty, vlasy a zvieracie chlpy. Suchý mop kmitá po podlahe a stiera jemný prach, dve špeciálne trysky dávkujú vodu na upratovanú podlahu, pričom množstvo vody je kontrolované systémom „Smart Spray“ a druhý kmitajúci mop zotrie a vyleští podlahu pomocou vody, ktorú Legee-688 nadávkoval na čistenú podlahu. HOBOT LEGEE-688 v priebehu práce používa laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. Tento vyspelý navigačný systém zaistí efektívne upratovanie podláh vašej domácnosti bez zbytočného zdržovania alebo zmätených pohybov. Talentované upratovanie pomocou prednastavených upratovacích módov spríjemní používanie HOBOT LEGEE-688 a zaistí precízne upratovanie rôzne znečistených podláh domácnosti – špeciálny mód Kitchen na vyčistenie aj zaschnutých škvŕn na podlahe v kuchyni alebo PET Friendly mód na upratovanie podláh v domácnosti s domácimi miláčikmi. V aplikácii je možné nastaviť čas, kedy bude HOBOT LEGEE-688 vaše podlahy upratovať.

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  413,20 €

Vysávač s kamerovým navigačným systémom a Wi-Fi pripojením. iCLEBO O5 je technologicky najvyspelejší a najvýkonnejší robotický vysávač juhokórejského výrobcu. Je to evolučné pokračovanie iCLEBO Omega modelu. Ponúka pohodlné ovládanie a prístup k ďalším funkciám prostredníctvom aplikácie na smartfóne s možnosťou kontroly stavu upratovania v reálnom čase, editáciu uloženej mapy a vytvorenie virtuálnych Non-Cleaning Zone. Do robota bol pridaný nový tichý mód, v ktorom upratuje až 120 min. Inteligentné turbo automaticky zvýši sací výkon BLDC motora na koberci. Vďaka širokouhlej kamere s pozorovacím uhlom 130 stupňov dôkladne analyzuje priestor a vytvára mapu s vysokou presnosťou.

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  371,85 €

iCLEBO Omega robotický vysávač s kamerovým navigačným systémom. iCLEBO Omega patrí medzi špičkové a kvalitné robotické vysávače na trhu. Je konštruovaný pre maximálny výkon pri upratovaní podláh s vizuálnym širokouhlým 130°C. kamerovým navigačným systémom. Inteligentné turbo automaticky zvýši sací výkon BLDC motora na koberci. Maximálne pokrytie upratovanej plochy, vďaka vytvorenej mape upratá všade, bez vynechania. Konštrukcia hlavnej kefy V6 pre jednoduchú údržbu. Dlhá výdrž Li-ion batérie až 80 min. Vysávače iCLEBO vyrába popredný Kórejský výrobca domácich a priemyselných robotov na svete už od roku 2004. Špeciálne navrhnutý dizajn od spoločnosti INNODESIGN Kórea.

Skladom
Expedícia: 6.2.2023 Pon
U vás: 8.2.2023 Str
  309,90 €

Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců, Navigace iAdapt, Třístupňový čisticí systém, Funkce odloženého úklidu, Systém proti zamotání do kabelů

Nedostupné
  454,15 €

Neato Botvac D3 Plus Connected je najdostupnejší a najvýkonnejší robotický vysávač s dokonale presnou laserovou navigáciou. Medzi jeho prednosti patrí Wi-Fi pripojenie a ovládanie cez smartfón, hodinky a tablet. Unikátny D-tvar s technológiou CornerClever™ bezproblémovo vysáva nečistoty iba 1 cm od stien a rohov. Neato skenuje a mapuje každú miestnosť, nábytok, dvere aj schody v reálnom čase, vysáva systematicky miestnosť po miestnosti a nevynechá žiadne miesto podlahy. Ideálna na všetky typy podláh vrátane kobercov a ľahko si poradí so zvieracími chlpmi. Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní z miesta, kde skončil. Odporúčané na podlahovú plochu až 170 m2.

Nedostupné
  660,75 €

Neato Botvac D4 Connected je najdostupnejší a najvýkonnejší robotický vysávač s dokonale presnou laserovou navigáciou. Medzi jeho prednosti patrí funkcia No-Go Lines vytváranie virtuálnych liniek, vyznačenie miest, kde vysávač nemá upratovať. Samozrejmosťou je ovládanie cez chytrý telefón. Unikátny D-tvar s technológiou CornerClever™ bezproblémovo vysáva nečistoty tesne pozdĺž stien a rohov. Vo výbave mu nechýba bočná kefka. Neato skenuje a mapuje každú miestnosť, nábytok, dvere aj schody v reálnom čase, vysáva systematicky miestnosť po miestnosti a nevynechá žiadne miesto podlahy. Ideálna na všetky typy podláh vrátane kobercov. Kombinovaná kefa si ľahko poradí so zvieracími chlpmi. Extra silný sací motor ponúka možnosť výberu ECO alebo TURBO nastavenia. Neato sa automaticky dobije a pokračuje v upratovaní z miesta, kde skončil.

Nedostupné
  578,10 €

Neato Botvac D6 Connected je značkový a výkonný robotický vysávač s dokonale presnou laserovou navigáciou. Medzi jeho prednosti patrí funkcia No-Go Lines vytváranie virtuálnych liniek, vyznačenie miest, kde vysávač nemá upratovať. Ďalšou novinkou je Floor Plan, ukladanie niekoľkých plánov podlaží. Samozrejmosťou je ovládanie cez chytrý telefón. Unikátny D-tvar s technológiou CornerClever™ bezproblémovo vysáva nečistoty tesne pozdĺž stien a rohov. Vo výbave mu nechýba bočná kefka. Neato skenuje a mapuje každú miestnosť, nábytok, dvere aj schody v reálnom čase, vysáva systematicky miestnosť po miestnosti a nevynechá žiadne miesto podlahy. Ideálna na všetky typy podláh vrátane kobercov. Špirálová kombinovaná kefa si ľahko poradí so zvieracími chlpmi. Extra silný sací motor ponúka možnosť výberu ECO alebo TURBO nastavenia. Výhodou je vysokokapacitná Li-ion batéria pre dlhú výdrž. Neato sa automaticky dobije a pokračuje v upratovaní z miesta, kde skončil.

Nedostupné
  991,70 €

Neato Botvac D7 Connected je špičkový a najvýkonnejší robotický vysávač s dokonale presnou laserovou navigáciou. Medzi jeho prednosti patrí funkcia No-Go Lines vytváranie virtuálnych liniek, vyznačenie miest, kde vysávač nemá upratovať. Ďalšou novinkou je Floor Plan, ukladanie niekoľkých plánov podlaží s možnosťou vytvárania upratovacích zón. Samozrejmosťou je ovládanie cez chytrý telefón. Unikátny D-tvar bezproblémovo vysáva nečistoty tesne pozdĺž stien a rohov. Vo výbave mu nechýba bočná kefka. Robotický vysávač Neato vysáva systematicky miestnosť po miestnosti a nevynechá žiadne miesto podlahy. Ideálna na všetky typy podláh vrátane kobercov. Nová špirálová kombinovaná kefa si ľahko poradí so zvieracími chlpmi. Extra silný sací motor ponúka možnosť výberu ECO alebo TURBO nastavenia. Výhodou je vysokokapacitná Li-ion batéria pre dlhú výdrž. Vysávač Neato sa automaticky dobije a pokračuje v upratovaní z miesta, kde skončil.

Skladom
Expedícia: 6.2.2023 Pon
U vás: 8.2.2023 Str
  103,25 €

Ideálne na upratovanie laminátových a drevených plávajúcich podláh, parkiet, linolea, dlažby atp. Protinárazové čelné čidlo. Veľmi tichý chod. Dve postranné rotačné kefky pre dokonalé upratovanie v rohoch. Funkcia mopu so špeciálnou antistatickou prachovkou (súčasť dodávky). Veľmi jednoduchá obsluha pomocou jedného tlačidla

Skladom
Expedícia: 6.2.2023 Pon
U vás: 8.2.2023 Str
  172,50 €

Upratám sa 6 režimami všetky druhy podláh a koberce s nízkym chlpom , a to aj v akomkoľvek poschodí. Nielen, že sú moje rozmery ideálne na vysávanie pod nábytkom, posteľou aj gaučom, ale tiež mám spoľahlivé predné a zadné infračervené senzory, vďaka ktorým nepadám zo schodov a nevrážam opakovane do vecí . Jednoducho viem, že tam sú a jednoducho ich obídem alebo zvolím inú trasu upratovania. Tiež dokážem prekonať 2 cm výšku kobercov a 1 cm lišty . Tak sa poďme na tie moje režimy pozrieť!

Skladom
Expedícia: 6.2.2023 Pon
U vás: 8.2.2023 Str
  278,95 €

Funkcia GYRO MAPPING (orientácia v priestore). Ovládanie pomocou Wi-Fi aplikácie na telefóne. 6 prednastavených režimov upratovania

96%
Skladom
Expedícia: 6.2.2023 Pon
U vás: 8.2.2023 Str
  379,75 €

Ideálne na upratovanie kobercov, plávajúcich podláh, parkiet, linolea, dlažby atp. Infračervené protinárazové čelné čidlo. Veľmi tichý chod vhodný k domácim miláčikom. BLDC motor pre dlhodobú životnosť

98%
Na ceste
  407,00 €

Inteligentný robotický vysávač s nadštandardnou kapacitou batérie, 2v1: vyluxuje a súčasne tiež vytrie mokrým mopom, inteligentné laserové určovanie polohy a navigácie, vysokokapacitné batérie 6400mAh, hovorí po česky, aplikácia pre Android/iPhone v slovenčine

Na ceste
  206,15 €

Tento robotický vysávač je priamym nástupcom veľmi obľúbeného modelu TESLA RoboStar T30, ktorý získal ocenenie Produkt roku 2018 medzi vysávačmi. Nový model je navyše vybavený modernou gyroskopickou navigáciou s pamäťou a podporuje virtuálnu stenu. Upratovanie vášho domu sa stane zábavnou hrou a vy si ušetríte prácu a čas. Robotický vysávač bude vašu domácnosť sám upratovať, pohybuje sa systematicky po podlahe miestnosti a upratuje bez akejkoľvek pomoci. Ľahko prechádzajú nízke prechodové lišty a je vybavený množstvom snímačov. Po dokončení upratovania sám vyhľadá nabíjaciu základňu a začne sa nabíjať.