Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  90 - 419 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 7 položek z 7
98%
Skladom
Expedícia: zajtra Str
U vás: 9.6.2023 Pia
  285,10 €

Robotický vysávač VR3000 s gyroskopickou navigáciou pre dokonalé a rýchle upratovanie. Vysaje a vytrie. Je tichý a poradí si s každým povrchom. Vydrží až 150 min. a disponuje parádnou sacou silou.

Skladom
Expedícia: 8.6.2023 Štv
U vás: 12.6.2023 Pon
  418,85 €

Robotický vysávač a mop 4v1 LEGEE 688 s WiFi aplikáciou ponúka unikátne spojenie robotického vysávača a robotického mopu v jednom spolu s komfortným ovládaním pomocou aplikácie v slovenskom jazyku. FastBrush 4-Stage Cleaning systém zaistí komplexné upratovanie hladkých podláh v jednom kroku - vysávanie, suché mopovanie, automatické dávkovanie vody a mokré vytieranie. Výkonné sanie v prednej časti vysávača vysaje všetky väčšie nečistoty, vlasy a zvieracie chlpy. Suchý mop kmitá po podlahe a stiera jemný prach, dve špeciálne trysky dávkujú vodu na upratovanú podlahu, pričom množstvo vody je kontrolované systémom „Smart Spray“ a druhý kmitajúci mop zotrie a vyleští podlahu pomocou vody, ktorú Legee-688 nadávkoval na čistenú podlahu. HOBOT LEGEE-688 v priebehu práce používa laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. Tento vyspelý navigačný systém zaistí efektívne upratovanie podláh vašej domácnosti bez zbytočného zdržovania alebo zmätených pohybov. Talentované upratovanie pomocou prednastavených upratovacích módov spríjemní používanie HOBOT LEGEE-688 a zaistí precízne upratovanie rôzne znečistených podláh domácnosti – špeciálny mód Kitchen na vyčistenie aj zaschnutých škvŕn na podlahe v kuchyni alebo PET Friendly mód na upratovanie podláh v domácnosti s domácimi miláčikmi. V aplikácii je možné nastaviť čas, kedy bude HOBOT LEGEE-688 vaše podlahy upratovať.

Skladom
Expedícia: 8.6.2023 Štv
U vás: 12.6.2023 Pon
  370,35 €

Vysávač s kamerovým navigačným systémom a Wi-Fi pripojením. iCLEBO O5 je technologicky najvyspelejší a najvýkonnejší robotický vysávač juhokórejského výrobcu. Je to evolučné pokračovanie iCLEBO Omega modelu. Ponúka pohodlné ovládanie a prístup k ďalším funkciám prostredníctvom aplikácie na smartfóne s možnosťou kontroly stavu upratovania v reálnom čase, editáciu uloženej mapy a vytvorenie virtuálnych Non-Cleaning Zone. Do robota bol pridaný nový tichý mód, v ktorom upratuje až 120 min. Inteligentné turbo automaticky zvýši sací výkon BLDC motora na koberci. Vďaka širokouhlej kamere s pozorovacím uhlom 130 stupňov dôkladne analyzuje priestor a vytvára mapu s vysokou presnosťou.

Skladom
Expedícia: 8.6.2023 Štv
U vás: 12.6.2023 Pon
  336,85 €

iCLEBO Omega robotický vysávač s kamerovým navigačným systémom. iCLEBO Omega patrí medzi špičkové a kvalitné robotické vysávače na trhu. Je konštruovaný pre maximálny výkon pri upratovaní podláh s vizuálnym širokouhlým 130°C. kamerovým navigačným systémom. Inteligentné turbo automaticky zvýši sací výkon BLDC motora na koberci. Maximálne pokrytie upratovanej plochy, vďaka vytvorenej mape upratá všade, bez vynechania. Konštrukcia hlavnej kefy V6 pre jednoduchú údržbu. Dlhá výdrž Li-ion batérie až 80 min. Vysávače iCLEBO vyrába popredný Kórejský výrobca domácich a priemyselných robotov na svete už od roku 2004. Špeciálne navrhnutý dizajn od spoločnosti INNODESIGN Kórea.

Skladom
Expedícia: zajtra Str
U vás: 9.6.2023 Pia
  90,15 €

Ideálne na upratovanie laminátových a drevených plávajúcich podláh, parkiet, linolea, dlažby atp. Protinárazové čelné čidlo. Veľmi tichý chod. Dve postranné rotačné kefky pre dokonalé upratovanie v rohoch. Funkcia mopu so špeciálnou antistatickou prachovkou (súčasť dodávky). Veľmi jednoduchá obsluha pomocou jedného tlačidla

Skladom
Expedícia: zajtra Str
U vás: 9.6.2023 Pia
  253,65 €

Funkcia GYRO MAPPING (orientácia v priestore). Ovládanie pomocou Wi-Fi aplikácie na telefóne. 6 prednastavených režimov upratovania

96%
Skladom
Expedícia: zajtra Str
U vás: 9.6.2023 Pia
  352,20 €

Ideálne na upratovanie kobercov, plávajúcich podláh, parkiet, linolea, dlažby atp. Infračervené protinárazové čelné čidlo. Veľmi tichý chod vhodný k domácim miláčikom. BLDC motor pre dlhodobú životnosť