Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  22 - 703 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 34 položek z 34
  další » 12 3
Na ceste
  74,35 €

Kolobežka pre deti aj dospelých. Odporúčané od 8 rokov, nosnosť 90 kg. Rám Hi-tech vystužená oceľ. Pneumatiky 14" predné koleso + 12" zadné koleso, nafukovacie ráfiky oceľové. Stúpadlo 32 cm s protišmykovou úpravou. Výška riadidiel 84 - 89 cm. Brzdy 2 × "V" - zadné + predné. Rozmery - dx š xv = 125 x 53 x 84 cm, hmotnosť 7 kg. Foto ilustračné. Kolobežka má plášte kolies s hrubšou vzorkou.

Na ceste
  82,60 €

Kolobežka pre deti aj dospelých. Odporúčané od 9 rokov, nosnosť 90 kg. Rám Hi-tech vystužená oceľ. Pneumatiky 16" + 16" nafukovacie ráfiky - Alu zušľachtené. Stúpadlo 33 cm s protišmykovou úpravou, Brzdy 2 × "V" ALU - zadné + predné. Rozmery - dx š xv = 141 x 55 x 94 cm, hmotnosť 8,7 kg. Výška riadidiel je možné nastaviť, na 80 - 90 cm (merané od zeme k rukovätiam). K dispozícii vo farbe bielej.

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  35,45 €

Mondo detská trojkolesová kolobežka Cars je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa do 20kg. Krásne a originálne prevedenie tejto rozprávkovej kolobežky nadchne každého. Kolobežka má stabilnú protišmykovú podložku s  obrázkom, aby bola zaistená čo najbezpečnejšia jazda pre vaše dieťa.

Detská trojkolesová kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami, ktoré sa v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Konštrukcia kolobežky je kombináciou pevnej kovovej konštrukcie a odolného plastu. Kolobežka pre deti Cars má výškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú nastaviť podľa potreby vášho dieťaťa, a preto kolobežka rastie spolu s ním. Madlá kolobežky sú protišmykové a zároveň príjemné na dotyk. Celá kolobežka je prevedená v motíve z obľúbenej rozprávky.

Technický popis:
- Výrobca: Mondo
- Od 3 rokov
- Materiál koliesok: Silikón
- Veľmi ľahká
- Nosnosť: do 20kg
- Batôžtek na riadidlách
- Oceľový rám
- Motív: Cars

 

Na ceste
  41,50 €

Mondo detská trojkolesová kolobežka Frozen je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa do 20kg. Krásne a originálne prevedenie tejto rozprávkovej kolobežky nadchne každého. Kolobežka má stabilnú protišmykovú podložku s  obrázkom, aby bola zaistená čo najbezpečnejšia jazda pre vaše dieťa.
Detská trojkolesová kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami, ktoré sa v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Konštrukcia kolobežky je kombináciou pevnej kovovej konštrukcie a odolného plastu. Kolobežka pre deti Frozen má výškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú nastaviť podľa potreby vášho dieťaťa, a preto kolobežka rastie spolu s ním. Madlá kolobežky sú protišmykové a zároveň príjemné na dotyk. Celá kolobežka je prevedená v motíve z obľúbenej rozprávky.

Technický popis:
- Výrobca: Mondo
- Od 3 rokov
- Materiál koliesok: Silikón
- Veľmi ľahká
- Nosnosť: do 20kg
- Batôžtek na riadidlách
- Oceľový rám
- Motív: Frozen

 

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  35,95 €

Mondo detská trojkolesová kolobežka Princess je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa do 20kg. Krásne a originálne prevedenie tejto rozprávkovej kolobežky nadchne každého. Kolobežka má stabilnú protišmykovú podložku s  obrázkom, aby bola zaistená čo najbezpečnejšia jazda pre vaše dieťa.

Detská trojkolesová kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami, ktoré sa v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Konštrukcia kolobežky je kombináciou pevnej kovovej konštrukcie a odolného plastu. Kolobežka pre deti Princess má výškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú nastaviť podľa potreby vášho dieťaťa, a preto kolobežka rastie spolu s ním. Madlá kolobežky sú protišmykové a zároveň príjemné na dotyk. Celá kolobežka je vykonaná v motíve obľúbených Disney princezien.

Technický popis:
- Výrobca: Mondo
- Od 3 rokov
- Materiál koliesok: Silikón
- Veľmi ľahká
- Nosnosť: do 20kg
- Batôžtek na riadidlách
- Oceľový rám
- Motív: Disney Princess

 

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  33,00 €

Odporúčané od 3 rokov, nosnosť do 40 kg, váha 5,5 kg. Rám Hi-tech vystužená oceľ, rovný rám, jedna ručná brzda. Pneumatiky 12" + 12" plastové s penovou výplňou. K dispozícii je jedna páková brzda na zadné koleso. Nastaviteľná výška sedla od zeme je 38 - 45 cm, výška riadidiel je 54 - 56 cm. Slúži na jazdenie a naučenie sa základom držania rovnováhy pre budúcu jazdu na bicykli. K dispozícii vo farbe modrej.

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  33,00 €

Odporúčané od 3 rokov, nosnosť do 40 kg, váha 5,5 kg. Rám Hi-tech vystužená oceľ, rovný rám, jedna ručná brzda. Pneumatiky 12" + 12" plastové s penovou výplňou. K dispozícii je jedna páková brzda na zadné koleso. Nastaviteľná výška sedla od zeme je 38 - 45 cm, výška riadidiel je 54 - 56 cm. Slúži na jazdenie a naučenie sa základom držania rovnováhy pre budúcu jazdu na bicykli. K dispozícii vo farbe žltej.

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  78,30 €

Kolobežka ACRA Hurricane v oranžovej farbe - Odporúčané od 9 rokov, nosnosť 90 kg, Rám Hi-tech vystužená oceľ, Pneumatiky 16" + 12" nafukovacie, oceľové ráfiky. Stúpadlo 33 cm s protišmykovou úpravou, Brzdy 2 × "V" ALU - zadné + predné. Rozmery - dx š xv = 141 x 55 x 94 cm, hmotnosť 8,5 kg. Výška riadidiel je možné nastaviť, na 85 - 91 cm (merané od zeme k rukovätiam).

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  78,30 €

Kolobežka ACRA Hurricane v zelenej farbe. Odporúčané od 9 rokov, nosnosť 90 kg, Rám Hi-tech vystužená oceľ, Pneumatiky 16" + 12" nafukovacie, oceľové ráfiky. Stúpadlo 33 cm s protišmykovou úpravou, Brzdy 2 × "V" ALU - zadné + predné. Rozmery - dx š xv = 141 x 55 x 94 cm, hmotnosť 8,5 kg. Výška riadidiel je možné nastaviť, na 85 - 91 cm (merané od zeme k rukovätiam).

Skladom
Expedícia: 30.1.2023 Pon
U vás: 1.2.2023 Str
  42,50 €

Vysoko odolné a rýchle kolesá s priemerom 145 mm s najvyššou kvalitou ložísk ABEC9. Protišmyková plošina chráni proti skĺznutiu a zároveň umožňuje ovládať polohu pri jazde. Hliník z ktorého je kolobežka vyrobená zaručuje optimálnu váhu, stabilitu a odolnosť

Na ceste
  35,25 €

Je kvalitná dvojkolesová kolobežka vhodná pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Kolobežka má pevnú konštrukciu a ľahký hliníkový rám.

Nedostupné
  29,50 €
Skvelá kolobežka pre dievčatá a chlapcov v niekoľkých farebných prevedeniach. Je zložiteľná a vďaka tomu šetrí miesto a ľahko uložíte tam, kam potrebujete.
Na ceste
  28,45 €

Skvelá kolobežka pre chlapcov aj dievčatá. Je zložiteľná a vďaka tomu šetrí miesto a ľahko uložíte tam, kam potrebujete. Kolobežku je možné nastaviť do optimálnej polohy podľa vašej potreby od 67 do 86 cm. Táto kolobežka je nutnosť každého malého dieťaťa.

Na ceste
  28,45 €
Skvelá kolobežka pre dievčatá a chlapcov v niekoľkých farebných prevedeniach. Je zložiteľná a vďaka tomu šetrí miesto a ľahko uložíte tam, kam potrebujete.
Na ceste
  67,35 €
ľahký hliníkový rám. Nastaviteľná výška riadidiel od 82,5 - 105 cm, nášľapná zadná brzda, ložiská ABEC 7 CARBON, predné koliesko 230 x 33 mm, zadné koliesko 180 x 30 mm. Typ detská kolobežka / kolobežka pre dospelých. Nosnosť 100 kg.
Na ceste
  27,40 €

Je bezpečná disponuje protišmykovým nášľapom a zadnou brzdou, dôležitou súčasťou je tiež možnosť nastaviť riadidlá, podľa rast vášho dieťaťa. Kolobežka  sa ľahko skladuje, vďaka jeho skladacej rukoväti a skladaciemu systému. Táto kolobežka pomôže vášmu dieťaťu rozvíjať koordináciu tela a rovnováhu.

  další » 12 3