Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.
Výrobci:
Cenový rozsah:
  246 - 1113 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 12 položek z 12
Skladom
Expedícia: 13.6.2023 Uto
U vás: 15.6.2023 Štv
 

Napájanie 3-fázové 400V, 3,7kW, konštrukcia: robustný oceľový rám, výkonné hydraulické čerpadlo, valec so štiepacím nožom (zdvih piestu: 960 mm), prídržné rameno, stabilná (nízka) základňa, zaisťovacia opierka, ťažná rukoväť, transportná 3).

Rýchlosť priblíženia - štiepanie: 18 cm/s • 4 cm/s, spätný chod: 5 cm/s, celkové rozmery (dx š xv): 1.370 x 1.100 x 2.500 mm, hladina akust. výkone LWA: 97 dB (A), trieda ochrany: F, stupeň krytia: IP 54.

Skladom
Expedícia: 13.6.2023 Uto
U vás: 15.6.2023 Štv
 

Motor 3,0kW 1-fázový 230V, konštrukcia: robustný oceľový rám, výkonné hydraulické čerpadlo, štiepací stĺp 90 x 90 cm, závesný pracovný stôl (dx š: 310 x 300 mm), odkladacie plochy (2), ťažná rukoväť, podstavec vr . transportných kolies.

Hydraulický tlak: 200 bar, rýchlosť štiepania (spätný chod): 3 cm/s (12,4 cm/s), celkové rozmery (dx š xv): 860 x 990 x 1.500 mm, hladina akustického výkonu LWA: 86 dB (A ), trieda ochrany: F, stupeň krytia: IP 54.

99%
Na ceste
 

Compact 10 T - vertikálny štiepač na drevo 10t (230 V) Scheppach prichádza ako prvý na trh s úplne novou generáciou výkonných štiepačov na drevo. Compact 10 T je štiepač, ktorý užívateľovi ponúkne veľkú porciu výbavy a bezpečnostných prvkov a vďaka veľkej štiepacej sile desiatich ton si ľahko poradí s väčšinou druhov tvrdých aj mäkkých drevín. Všetko je navyše zabalené vo veľmi kompaktnej konštrukcii, s minimálnymi nárokmi na skladovací priestor. Výška stroja tak v najnižšej polohe sotva prekonáva jeden meter. Stroj je tiež oveľa stabilnejší a lepšie ovládateľný ako bežné vertikálne štiepače. Štiepačka ako prvá vo svojej kategórii spĺňa, vďaka mnohým patentovaným riešeniam, najnovšie európske bezpečnostné predpisy a vaše zdravie je tak ochránené na najvyššiu možnú mieru. Spĺňa aj veľmi prísnu nemeckú normu GS. Na stroji nájdete systém rýchleho a automatického návratu piestu, bezpečnostné obojručné ovládanie, nízku základňu s rozšírením pre dokonalú stabilitu, prídavný výkyvný stolík na štiepanie polien rôznej dĺžky v rôznych výškach, bezpečnostné ramená chrániace poleno proti vypadnutiu, integrovaný zdvihák ťažkých polien pre ľahkú manipuláciu aj s ťažkými kmene a štiepací klin, ktorý si poradí aj s polenami s priemerom až 380 mm. Najmodernejší motor z bezuhlíkovou technológiou má oveľa vyššiu účinnosť ako bežné motory, šetrí elektrickú energiu a je takmer bezúdržbový. Štiepačka je vybavená systémom Vario, vďaka ktorému si môžete nastaviť dĺžku štiepacej dráhy podľa veľkosti polena a opäť tak šetriť čas aj elektrickú energiu. Podvozok vybavený kolesami umožňuje pohodlné premiestňovanie stroja. Celá konštrukcia štiepača je navrhnutá s ohľadom na čo najdlhšiu životnosť. Je vyrobená z akostnej ocele potiahnutej kvalitným náterom naneseným pomocou modernej práškovej technológie. Na výber je verzia na 230 V alebo 400 V. Užívateľ ďalej ocenia možnosť predĺženej záruky a kvalitné servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe.

100%
Skladom
Expedícia: 13.6.2023 Uto
U vás: 15.6.2023 Štv
 

Compact 10 T - vertikálny štiepač na drevo 10t (380 V) Scheppach prichádza ako prvý na trh s úplne novou generáciou výkonných štiepačov na drevo. Compact 10 T je štiepač, ktorý užívateľovi ponúkne veľkú porciu výbavy a bezpečnostných prvkov a vďaka veľkej štiepacej sile desiatich ton si ľahko poradí s väčšinou druhov tvrdých aj mäkkých drevín. Všetko je navyše zabalené vo veľmi kompaktnej konštrukcii, s minimálnymi nárokmi na skladovací priestor. Výška stroja tak v najnižšej polohe sotva prekonáva jeden meter. Stroj je tiež oveľa stabilnejší a lepšie ovládateľný ako bežné vertikálne štiepače. Štiepačka ako prvá vo svojej kategórii spĺňa, vďaka mnohým patentovaným riešeniam, najnovšie európske bezpečnostné predpisy a vaše zdravie je tak ochránené na najvyššiu možnú mieru. Spĺňa aj veľmi prísnu nemeckú normu GS. Na stroji nájdete systém rýchleho a automatického návratu piestu, bezpečnostné obojručné ovládanie, nízku základňu s rozšírením pre dokonalú stabilitu, prídavný výkyvný stolík na štiepanie polien rôznej dĺžky v rôznych výškach, bezpečnostné ramená chrániace poleno proti vypadnutiu, integrovaný zdvihák ťažkých polien pre ľahkú manipuláciu aj s ťažkými kmene a štiepací klin, ktorý si poradí aj s polenami s priemerom až 380 mm. Najmodernejší motor z bezuhlíkovou technológiou má oveľa vyššiu účinnosť ako bežné motory, šetrí elektrickú energiu a je takmer bezúdržbový. Štiepačka je vybavená systémom Vario, vďaka ktorému si môžete nastaviť dĺžku štiepacej dráhy podľa veľkosti polena a opäť tak šetriť čas aj elektrickú energiu. Podvozok vybavený kolesami umožňuje pohodlné premiestňovanie stroja. Celá konštrukcia štiepača je navrhnutá s ohľadom na čo najdlhšiu životnosť. Je vyrobená z akostnej ocele potiahnutej kvalitným náterom naneseným pomocou modernej práškovej technológie. Na výber je verzia na 230 V alebo 400 V. Užívateľ ďalej ocenia možnosť predĺženej záruky a kvalitné servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe.

95%
Skladom
Expedícia: 13.6.2023 Uto
U vás: 15.6.2023 Štv
 

Compact 8 T - vertikálny štiepač na drevo 8t (230 V) Scheppach prichádza ako prvý na trh s úplne novou generáciou výkonných štiepačov na drevo. Compact 8 T je štiepač, ktorý užívateľovi ponúkne veľa komfortnej aj bezpečnostnej výbavy výbavu a vďaka veľkej štiepacej sile takmer ôsmich ton si ľahko poradí so všetkými druhmi tvrdých aj mäkkých drevín. Všetko je navyše zabalené vo veľmi kompaktnej konštrukcii, s minimálnymi nárokmi na skladovací priestor. Výška stroja tak v najnižšej polohe ani neprekonáva jeden meter. Stroj je tiež oveľa stabilnejší a lepšie ovládateľný ako bežné vertikálne štiepače. Štiepačka ako prvá vo svojej kategórii spĺňa, vďaka mnohým patentovaným riešeniam, najnovšie európske bezpečnostné predpisy a vaše zdravie je tak ochránené na najvyššiu možnú mieru. Spĺňa aj veľmi prísnu nemeckú normu GS. V kategórii do ôsmich ton je to jediný štiepač, ktorý môže štiepať aj metrové polená. Na stroji nájdete systém rýchleho a automatického návratu piestu, bezpečnostné obojručné ovládanie, nízku základňu s rozšírením pre dokonalú stabilitu, prídavný výkyvný stolík na štiepanie polien rôznej dĺžky v rôznych výškach, bezpečnostné ramená chrániace poleno proti vypadnutiu a mohutný rozširovací štiepací klin, ktorý si poradí. polene s priemerom až 350 mm. Najmodernejší motor z bezuhlíkovou technológiou má oveľa vyššiu účinnosť ako bežné motory, šetrí elektrickú energiu a je takmer bezúdržbový. Štiepačka je vybavená systémom Vario, vďaka ktorému si môžete nastaviť dĺžku štiepacej dráhy podľa veľkosti polena a opäť tak šetriť čas aj elektrickú energiu. Robustný podvozok s dvoma kolesami umožňuje pohodlné premiestňovanie stroja. Celá konštrukcia štiepača je navrhnutá s ohľadom na čo najdlhšiu životnosť. Je vyrobená z akostnej ocele potiahnutej kvalitným náterom naneseným pomocou modernej práškovej technológie. Užívateľ ďalej ocenia výber z variantov na 230 V alebo 400 V, možnosť predĺženej záruky a kvalitné servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe. 8 ton VARIO systém

98%
Na ceste
 

Compact 8 T - vertikálny štiepač na drevo 8t (400 V) Scheppach prichádza ako prvý na trh s úplne novou generáciou výkonných štiepačov na drevo. Compact 8 T je štiepač, ktorý užívateľovi ponúkne veľa komfortnej aj bezpečnostnej výbavy výbavu a vďaka veľkej štiepacej sile takmer ôsmich ton si ľahko poradí so všetkými druhmi tvrdých aj mäkkých drevín. Všetko je navyše zabalené vo veľmi kompaktnej konštrukcii, s minimálnymi nárokmi na skladovací priestor. Výška stroja tak v najnižšej polohe ani neprekonáva jeden meter. Stroj je tiež oveľa stabilnejší a lepšie ovládateľný ako bežné vertikálne štiepače. Štiepačka ako prvá vo svojej kategórii spĺňa, vďaka mnohým patentovaným riešeniam, najnovšie európske bezpečnostné predpisy a vaše zdravie je tak ochránené na najvyššiu možnú mieru. Spĺňa aj veľmi prísnu nemeckú normu GS. V kategórii do ôsmich ton je to jediný štiepač, ktorý môže štiepať aj metrové polená. Na stroji nájdete systém rýchleho a automatického návratu piestu, bezpečnostné obojručné ovládanie, nízku základňu s rozšírením pre dokonalú stabilitu, prídavný výkyvný stolík na štiepanie polien rôznej dĺžky v rôznych výškach, bezpečnostné ramená chrániace poleno proti vypadnutiu a mohutný rozširovací štiepací klin, ktorý si poradí. polene s priemerom až 350 mm. Najmodernejší motor z bezuhlíkovou technológiou má oveľa vyššiu účinnosť ako bežné motory, šetrí elektrickú energiu a je takmer bezúdržbový. Štiepačka je vybavená systémom Vario, vďaka ktorému si môžete nastaviť dĺžku štiepacej dráhy podľa veľkosti polena a opäť tak šetriť čas aj elektrickú energiu. Robustný podvozok s dvoma kolesami umožňuje pohodlné premiestňovanie stroja. Celá konštrukcia štiepača je navrhnutá s ohľadom na čo najdlhšiu životnosť. Je vyrobená z akostnej ocele potiahnutej kvalitným náterom naneseným pomocou modernej práškovej technológie. Užívateľ ďalej ocenia výber z variantov na 230 V alebo 400 V, možnosť predĺženej záruky a kvalitné servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe. 8 ton VARIO systém

Skladom
Expedícia: 13.6.2023 Uto
U vás: 15.6.2023 Štv
  248,30 €

HL 460 - horizontálny štiepač na drevo 4 t Pokiaľ radi používate krb, otvorené ohnisko, gril alebo používate drevo na vykurovanie svojej chaty alebo domčeka, horizontálny štiepač na drevo Scheppach HL 460 sa Vám stane neoceniteľným pomocníkom. S ľahkosťou naštiepe aj čerstvé drevo rýchlosťou až 100 polien za hodinu. Pracuje ticho a na rozdiel od klasickej sekery aj úplne bezpečne. Napriek svojim kompaktným rozmerom vyvinie vysoký tlak až 4 tony. Má ochrannú klietku, predĺžený pracovný stôl, poistku uvoľnenia polena pri výpadku prúdu, automatickú funkciu návratu piestu a vďaka držadlám a kolesám je tiež plne mobilná. Unikátny v tejto cenovej kategórii je tiež vysoko kvalitný štiepací klin z kovanej ocele. Štiepačka je vybavená systémom VARIO, čo v praxi znamená, že si môžete nastaviť dráhu piestu podľa dĺžky polena a nemusíte tak zakaždým čakať, až sa piest vráti do najneskoršej polohy. Dajú sa tak ušetriť až desiatky percent času a nemalá časť elektrickej energie. Užívateľ ďalej ocenia robustnú konštrukciu zaručujúcu dlhú životnosť stroja a servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe. 4 tony VARIO systém

Skladom
Expedícia: 13.6.2023 Uto
U vás: 15.6.2023 Štv
 

HL 730 - vertikálna štiepačka na drevo 7t (230 V) Štiepačka na drevo Scheppach HL 730 je ideálnou voľbou pre bežnú domácu prípravu palivového dreva. Vďaka novej konštrukcii je aj tento základný štiepač veľmi výkonný a stabilný aj pri štiepaní veľkých polien. Užívateľ ďalej ocenia moderný indukčný motor, ľahkú manipulovateľnosť stroja vďaka transportnému madlu, kolesám a prijateľnej hmotnosti stroja, ďalej veľmi rýchly pohyb piestu, ktorý významne kráti čas potrebný na prácu, premyslené bezpečnostné prvky (rozšírenie stola, držiak polena), dokonale chrániace obsluhu stroja, robustnú konštrukciu zaručujúcu dlhú životnosť stroja a servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe. Stroj umožňuje ľahko štiepať polená s rôznymi dĺžkami v rozsahu 10–55 cm. K stroju je možné dokúpiť prídavný rozširovací alebo štvorramenný klin, ktoré výborne poslúžia na delenie silnejších alebo dlhých polien. Premyslená technológia Scheppach Vám vždy šetrí čas aj vaše vrecko. Základom je vysoká rýchlosť spätného pohybu piestu 17 cm/s, ďalším prvkom je systém Vario, vďaka ktorému si môžete presne nastaviť pracovnú dĺžku piestu podľa dĺžky polena a tretím prvkom je nová generácia čerpadiel, ktoré vyvinú rovnaký tlak pri nižšom nároku na výkon motora. Vďaka týmto trom výhodám zvládnete za jednotku času oveľa viac štiepacích cyklov ako pri iných strojoch. Práca je tak nielen rýchlejšie hotová, ale ušetríte aj významné množstvo elektrickej energie. 7 ton VARIO systém

Skladom
Expedícia: 13.6.2023 Uto
U vás: 15.6.2023 Štv
 

Vertikálny štiepač na drevo 7ton je ideálnou voľbou pre bežnú domácu prípravu palivového dreva. Vďaka novej konštrukcii je aj tento základný štiepač veľmi výkonný a stabilný aj pri štiepaní veľkých polien. Užívateľ ďalej ocenia moderný indukčný motor, ľahkú manipulovateľnosť stroja vďaka transportnému madlu, kolesám a prijateľnej hmotnosti stroja, ďalej veľmi rýchly pohyb piestu, ktorý významne kráti čas potrebný na prácu, premyslené bezpečnostné prvky (rozšírenie stola, držiak polena), dokonale chrániace obsluhu stroja, robustnú konštrukciu zaručujúcu dlhú životnosť stroja a servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe. Stroj umožňuje ľahko štiepať polená s rôznymi dĺžkami v rozsahu 10–55 cm. K stroju je možné dokúpiť prídavný rozširovací alebo štvorramenný klin, ktoré výborne poslúžia na delenie silnejších alebo dlhých polien. Premyslená technológia Scheppach Vám vždy šetrí čas aj vaše vrecko. Základom je vysoká rýchlosť spätného pohybu piestu 17 cm/s, ďalším prvkom je systém Vario, vďaka ktorému si môžete presne nastaviť pracovnú dĺžku piestu podľa dĺžky polena a tretím prvkom je nová generácia čerpadiel, ktoré vyvinú rovnaký tlak pri nižšom nároku na výkon motora. Vďaka týmto trom výhodám zvládnete za jednotku času oveľa viac štiepacích cyklov ako pri iných strojoch. Práca je tak nielen rýchlejšie hotová, ale ušetríte aj významné množstvo elektrickej energie. 7 ton VARIO systém

Na ceste
  316,90 €

HL 760 LS - horizontálny štiepač na drevo 7t so stojanom Ak radi používate krb, otvorené ohnisko, gril alebo používate drevo na vykurovanie svojej chaty alebo domčeka, výkonný horizontálny štiepač na drevo Scheppach HL 760 LS sa Vám stane neoceniteľným pomocníkom. S ľahkosťou naštiepe aj čerstvé drevo rýchlosťou až 100 polien za hodinu. Pracuje ticho a na rozdiel od klasickej sekery aj úplne bezpečne. Napriek svojim kompaktným rozmerom vyvinie vysoký tlak až 7 ton a môže tak štiepať polená dlhé až 52 cm. Má odnímateľnú ochrannú klietku, predĺžený pracovný stôl, poistku uvoľnenia polena pri výpadku prúdu, automatickú funkciu návratu piestu a vďaka držadlám a kolesám je tiež plne mobilná. Unikátny v tejto cenovej kategórii je tiež vysoko kvalitný štiepací klin z kovanej ocele. Štiepačka je vybavená systémom VARIO, čo v praxi znamená, že si môžete nastaviť dráhu piestu podľa dĺžky polena a nemusíte tak zakaždým čakať, až sa piest vráti do najneskoršej polohy. Dajú sa tak ušetriť až desiatky percent času a nemalá časť elektrickej energie. Užívateľ ďalej ocenia robustnú konštrukciu zaručujúcu dlhú životnosť stroja a servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe. Stroj sa dodáva aj vrátane veľmi praktického podstavca, ktorý umožňuje prácu aj v pohodlnejšej vzpriamenej polohe. Podmienky predĺženej záruky nájdete tu. 7 ton VARIO systém

98%
Skladom
Expedícia: 13.6.2023 Uto
U vás: 15.6.2023 Štv
  1 035,40 €

Štiepačka VeGA LV1110PRO VARIO je novým modelom pre rok 2020, ktorý je konštruovaný podľa nových prísnych bezpečnostných noriem EÚ. Je vybavená silným elektromotorom 400 V s výkonom 3300 W, ktorý vyvinie štiepací tlak 11 ton. Štiepací klin má dve rýchlosti štiepania a nízku základňu, vďaka ktorej nemusíte polená zdvíhať , stačí ich "nakulit". Veľmi ťažké poleno navyše stačí položiť na bočné rameno spojené s piestom štiepačky, ktoré vám pomôže poleno postaviť .

Štiepačka VeGA LV1110PRO VARIO spĺňa novú normu EÚ pre bezpečnosť práce. K štandardnému obojručnému ovládaniu tak pribudlo nové, väčšie ochranné rameno a transportné koleso pri vodiacich rukovätiach pre ľahký prevoz štiepačky. Ľavá ovládacia páka je vybavená zariadením na zabezpečenie stability polena.

Systém VARIO
Do štiepača je zabudovaný systém FORCE, vďaka ktorému je možné nastaviť pracovnú dráhu piestu presne podľa dĺžky polien. Systém skracuje dobu prípravy piestu do pracovnej polohy a tým zrýchľuje dobu štiepania.

100%
Skladom
Expedícia: 13.6.2023 Uto
U vás: 15.6.2023 Štv
  1 118,25 €

Vybavená silným elektromotorom 400 V s výkonom 3500 W, ktorý vyvinie štiepací tlak 14 ton. Štiepací klin má dve rýchlosti štiepania a nízku základňu, vďaka ktorej nemusíte polená zdvíhať , stačí ich "nakulit". Veľmi ťažké poleno navyše stačí položiť na bočné rameno spojené s piestom štiepačky, ktoré vám pomôže poleno postaviť .

Štiepačka VeGA LV1410PRO VARIO spĺňa novú normu EÚ pre bezpečnosť práce. K štandardnému obojručnému ovládaniu tak pribudlo nové, väčšie ochranné rameno a transportné koleso pri vodiacich rukovätiach pre ľahký prevoz štiepačky. Ľavá ovládacia páka je vybavená zariadením na zabezpečenie stability polena.

Systém VARIO
Do štiepača je zabudovaný systém FORCE, vďaka ktorému je možné nastaviť pracovnú dráhu piestu presne podľa dĺžky polien. Systém skracuje dobu prípravy piestu do pracovnej polohy a tým zrýchľuje dobu štiepania.