Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.
Výrobci:
Cenový rozsah:
  29 - 50 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 3 položek z 3
Skladom
Expedícia: 6.6.2023 Uto
U vás: 8.6.2023 Štv
  35,60 €

Ľahká pištoľ ideálna pre náročnejšie striekanie farby doma, na chalupe či v záhrade. Vyšší výkon jej dovoľuje používať hustejšie typy farieb alebo menej riedené farby, čím je možné zrýchliť prácu. Je určená na nanášanie farieb a lakov s obsahom rozpúšťadiel, vodou riediteľných farieb, olejových farieb, lazúr, akrylových pigmentových lakov, moridiel, prostriedkov na ochranu dreva, rastlín a dezinfekčných prostriedkov.

Skladom
Expedícia: 6.6.2023 Uto
U vás: 8.6.2023 Štv
  30,10 €

Ľahká pištoľ ideálna pre nenáročné striekanie farby doma, na chalupe či v záhrade. Je určená na nanášanie farieb a lakov s obsahom rozpúšťadiel, vodou riediteľných farieb, olejových farieb, lazúr, akrylových pigmentových lakov, moridiel, prostriedkov na ochranu dreva, rastlín a dezinfekčných prostriedkov.

Skladom
Expedícia: 6.6.2023 Uto
U vás: 8.6.2023 Štv
  50,05 €

Táto striekacia pištoľ je určená na nástrek všetkých nehorľavých a neškodných farieb a lakov. Najčastejšie sa využíva na farby na vodnej báze (riediteľné vodou), smaltové farby, farby na báze rozpúšťadiel a lakové farby, farby na drevo, olejové farby alebo dezinfekčné farby.