Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  94 - 182 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 7 položek z 7
Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  94,90 €
Charakteristika: Elektrická reťazová píla s príkonom 1800W a reznou dĺžkou lišty 35cm je určená na výrub stromov, na odvetvovanie a skracovanie kmeňov a na rezanie kmeňov či silných vetiev na palivové drevo pri použití v domácich záhradách či v domácom prostredí. Píla je vybavená kvalitnou značkovou vodiacou lištou a pílovou reťazou OREGON®. Hlavné prednosti lišta má patentovanú technológiu Double Guard® s funkciou obmedzenia spätného vrhu „Low kickback",
Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  157,05 €

Dĺžka lišty 305mm. Reťazová aku píla je určená na vykonávanie skracovacích rezov dreva, ako je napr. rezanie trámov, výrub stromov s primerane silným kmeňom, na odvetvovanie kmeňov, na rezanie kmeňov či silných vetiev na palivové drevo. Píla je vybavená kvalitnou značkovou vodiacou lištou a pílovou reťazou OREGON®. Aku reťazová píla spája výhody elektrických píl - nízky hluk, jednoduchosť obsluhy a údržby so slobodou pohybu benzínových píl. Píla je poháňaná najmodernejším „brushless" motorom. Tento nový typ motora má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu el. energie ako klasické motory s uhlíkovými kefami.

Skladom
Expedícia: 30.1.2023 Pon
U vás: 1.2.2023 Str
  144,75 €

NOVINKA. Elektrický motor 1800W , dĺžka lišty 30cm

1-2 dni
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  151,65 €

NOVINKA. Elektrický motor 1800W , dĺžka lišty 35cm

1-2 dni
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  158,55 €

NOVINKA. Elektrický motor 1800W , dĺžka lišty 40cm

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  157,55 €

RACS 3540i - reťazová píla s aku indukčným motorom 40 V moderný výkonný a bezúdržbový motor PowerMax najpohodlnejšia cesta údržby vašej záhrady - vysoký výkon, ľahké štartovanie, tichý chod, žiadne emisie ani otravný kábel, žiadny spotrebný materiál (olej, benzín, sviečky, filtre a pod. .) prevodovka zaručuje vysokú silu stroja v reze ľahké napínanie reťaze otočným gombíkom bez nutnosti použitia náradia ľahká vizuálna kontrola stavu oleja ergonomická protišmyková rukoväť s veľkým bezpečnostným spínačom pre pohodlnú prácu v rukaviciach značková lišta aj reťaz Ore nabíjačkou Riwall 2 roky plná záruka na batériu-v prípade problému bude automaticky vymenená za novú stroj bezpečne prešiel všetkými skúškami nemeckej prestížnej skúšobnej organizácie TÜV batérie a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky PowerMax technology:   Najnovšia bezuhlíková technológia motorov prináša silu, ktorá bola predtým vyhradená iba benzínovým stojkám. Oproti nim ale prináša množstvo výhod – ľahké štartovanie, žiadna údržba, žiadne náklady na spotrebný materiál (benzín, olej, filtre sviečky, apod.), tichý chod a nulové emisie.   Princíp: stator je umiestnený na vonkajšej strane motora a rotor opatrený permanentnými magnetmi sa otáča vo vnútri. Vďaka tomu nie sú cievky tak namáhané, odpadá brzdný efekt uhlíkov a rovnako tak nadmerná produkcia tepla, ionizujúcich iskier aj nebezpečenstvo zlyhania konštrukcie. Navyše je výrazne ľahšie cievky motora chladiť, ich umiestnenie umožňuje celý motor zapuzdriť, teplo odvádzať z jeho povrchu a vyhnúť sa zanášaniu celej zostavy vrátane ložísk. Celá konštrukcia je jednoduchšia a ľahšia ako klasický uhlíkový elektromotor.   Elektronická kontrola: sila, ktorá otáča hriadeľom je kontrolovaná elektronicky. Vďaka tomu motor odoberá iba toľko energie, koľko pri danom zaťažení potrebuje a navyše udržuje konštantný krútiaci moment. Máte tak rovnako sily pri malých aj vysokých otáčkach a výdrž batérie sa výrazne predlžuje.   Vyššia účinnosť motora: vyššie otáčky motora PowerMax, menej pohyblivých súčastí, absencia trenia spôsobená uhlíkmi a výrazne nižšie zahrievanie majú za následok navýšenie výkonu oproti klasickým elektromotorom o 30 až 55%. Máte tak silu, na ktorú ste boli zvyknutí len pri najsilnejších elektrických alebo benzínových strojoch.   Viac komfortu: vďaka novej technológii bez uhlíkov sú motory PowerMax tichšie ako klasické elektromotory a majú až o 70% menej škodlivých vibrácií. Práca sa tak stáva veľmi pohodlná a príjemná.   Dlhšia životnosť: motory PowerMax sú prakticky bezúdržbové a vďaka modernej bezuhlíkovej koncepcii a možnostiam zapuzdrenia sú veľmi odolné ako proti rázom, ktoré pri práci so záhradnou technikou bežne nastávajú, tak proti vniknutiu prachu a pod. Ich životnosť je tak takmer dvojnásobná v porovnaní s klasickými uhlíkovými motormi.

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  181,80 €

Dĺžka lišty 350mm. Silný stroj s Bez uhlíkovým motorom poháňaný dvoma akumulátormi Li-ion 18V v celkovom napätí 36V. Možno použiť akumulátor 2,0 Ah a 4,0 Ah. Dodávka bez akumulátora a nabíjačky.