Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  9 - 948 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 3 položek z 3
Nedostupné
  947,00 €
Stacionárny elektrický závitorez ZPM-50 na rezanie závitov 1/2-2", M8-M24 . Súčasťou stroja je odrezávač rúrok a prípravok na odihlovanie. Rýchlosť 27ot/min. Príkon 750W/230V. Hmotnosť  74kg. Príslušenstvo zahŕňa sadu závitovacích očiek a dve sady palcových nožov.
Skladom
Expedícia: dnes Pia
U vás: 5.12.2023 Uto
  9,80 €

Vratidlo na rezanie vonkajších závitov. Vratidlo závitového očka priemer upínacieho otvoru 45mm, výška 18mm

100%
Nedostupné
  338,00 €
Závitorezná hlava je určená na upínanie závitníkov pri rezaní vnútorných závitov v priechodných aj slepých otvoroch. Rozsah rezaných závitov M5-M12 . Upínací kužeľ B16 + tŕň MkIV/B16. Používajú sa na sústruhoch, vŕtačkách, vyvrtávacích frézkach a pod. Stroj nemusí umožňovať reverzáciu chodu pre vytáčanie závitníkov z otvoru.  Nastaviteľná bezpečnostná spojka chráni závitník pred zlomením. Neodporúča sa nabiehať závitníkom až do dna slepej diery. Vyskrutkovanie závitníka beží automaticky dvojnásobnou rýchlosťou