Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  1 - 365 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 6 položek z 6
Nedostupné
  364,30 €

Paddleboard HYDRO FORCE AQUA CRUISER TECH 10'6'' s pádlom - nafukovací paddleboard

AQUA CRUISER TECH 10'6'' je model typu Tourer. Je vhodný na dlhšie vychádzky. Plavák vyniká rýchlosťou, stabilitou, a má extra veľkú úložnú plochu vďaka gumovému programu na prove aj zadku. Jeho špicatejší tvar lepšie prestupuje vodou. Je určený na pokojnejšie vody pre jazdcov do 100 kg. Kvalita prevedenia plaváka je naozaj vysoká.

Veľkosť plaváka: dĺžka 320 cm, šírka 76 cm a výška 12 cm. Objem je 243 litrov.

Znížená výška plaváka na 12 cm prispieva k väčšej stabilite ľahších jazdcov. Paddleboardista je bližšie k vode a ťažisko je tak nižšie.

Balenie obsahuje:

  • Plavák
  • 3-dielne hliníkové nastaviteľné pádlo
  • Pumpu s tlakomerom
  • Poistný remienok – leash
  • Plutvičku
  • Batoh na prenášanie

 

Nedostupné
  19,60 €

Čln nafukovací jednomiestny - 153 x 97 cm vo vyfúknutom stave. Čln je vhodný pre osoby nad 6 rokov veku. Možno dokúpiť veslá ako samostatnú položku - napr. P62015. Nosnosť člna 80- 90 kg. Čln dodávame vo svietivo červenej farbe.

  od 3,60 €
Koupací čepice silicon NEW 1137 - universální velikost.
Skladom
Expedícia: dnes Pia
U vás: 5.12.2023 Uto
  4,85 €

Ručná pumpa (37cm) s hadicou na rýchle nafukovanie a vyfukovanie bazénov, matracov, lehátok, lôpt či detských hračiek. Dvojité pôsobenie dovolí pumpovať smerom nahor aj smerom nadol. Na nafúknutie a vyfúknutie stačí zmeniť smer prúdiaceho vzduchu. Pumpa disponuje vysokým prietokom vzduchu na rýchlejšie nafúknutie.

Skladom
Expedícia: dnes Pia
U vás: 5.12.2023 Uto
  1,55 €

Rukávky nafukovacie - dve vzduchové komory, materiál 0,20 vinyl. Detské nafukovacie plávacie krídielka sú plavecká pomôcka na plávanie v plytkej vode. Plavecké rukávy používajte pod dohľadom kompetentnej osoby. Nafukovačku používajte len v hĺbke, kde deti dosiahnu na dno.

Skladom
Expedícia: dnes Pia
U vás: 5.12.2023 Uto
  1,40 €

Vhodné pre menšie opravy nafukovačiek, samolepiaca záplata 6 ks - 49cm2.