Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  1 - 428 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 143 položek z 143
  další » 12 3 4 5 9
Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  9,90 €

Nafukovací aligátor do bazéna. Je nafukovacie vozítko do vody v dizajne reálneho krokodíla o veľkosti 170cmx86 cm. Obsahuje dve pevné držadlá, ktoré sú umiestnené priamo na tele aligátora.

99%
Nedostupné
  427,50 €

Ďalší z radov Paddleboardov je tento Aqua Marina Magma. Skvelý paddleboard, taktiež vyrobený z dvojvrstvového PVC materiálu, ktorého hlavné výhody patrí ako vysoká odolnosť a kvalita materiálu, tak protišmykový nášľap, vďaka ktorému máte perfektný cit vo Vašom paddleboarde a umožňuje Vám tak ľahké manévrovanie a jednoduché ovládanie. Vďaka svojmu tvaru je vhodný na všetky typy vôd. Medzi ďalšie výhody patrí rozhodne aj jeho konštrukcia a vyvážená plocha s výškou 15 cm. Pýši sa tiež nosnosťou až 145 kg. Vďaka týmto vlastnostiam sadne každému užívateľovi paddleboardu ako tvarom, tak ponúkanou stabilitou. Preprava paddleboardu je úplne jednoduchá, zloženie a nafúknutie zaberie pár minút a prepravu môžete vykonávať pomocou prepravného batohu, ktorý je súčasťou Vášho SETu. 
V komplete je tiež AM pádlo SPORT III, ručná nafukovacia pumpa, odnímateľná plutva a bezpečnostný remienok

Technický&opis;
- Výrobca: Aqua Marina

- Materiál: dvojplášťový DROP STICH PVC
- Všestranný, cestovný paddleboard
- Široká plocha pre vysokú stabilitu
- Odnímateľná hlavná plutva
- Elastické šnúry na upevnenie " nákladu "
- Nosnosť: 145 kg 

- Nerezový krúžok tvaru D na zadku
- Tlak: do 15 PSI / 1,03 bar
- Rozmery: 330 x 81 cm
- Výška boardu: 15 cm
- Protišmykový nášľap z materiálu EVA
- Objem: 315 l
- Hmotnosť: 9,6 kg

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  307,45 €

 

Paddleboard AZTRON LUNAR ALL ROUND 297 cm SET
Pokiaľ je voda váš živel a nemôžete sa dočkať, až vyrazíte k moru alebo na najbližšiu priehradu, paddleboard Aztron LUNAR musíte mať so sebou! Plno zábavy uprostred krásnej prírody si s ním užije celá rodina. Na vodnej hladine aj skvele zrelaxujete a zároveň pádlovaním spevníte svalstvo. Dokážete si predstaviť lepšiu formu aktívneho odpočinku?

Stabilný univerzál s vysokou nosnosťou
Chcete spoznávať krásy paddleboardingu pekne v kľude a bezpečne? Aztron LUNAR vám ponúka elegantný dizajn a stabilnú konštrukciu vhodnú pre jedného človeka. Patrí medzi kratšie (297 cm) nafukovacie paddleboardy. Poskytuje širší tvar vhodný pre všetky úrovne jazdcov. Šírka 81 cm dodáva perfektnú stabilitu zatiaľ čo si paddleboard zachováva svoju rýchlosť a hladko kĺže vodou s minimálnym odporom. Vďaka maximálnej nosnosti do 120 kg uvezie aj menší náklad. Pre jeho kompaktnosť a váhu 10 kg ho ocenia napríklad aj ženy. Vďaka štyrom nerezovým D-krúžkom môžete k paddleboardu pripevniť kajakovú sedačku. 

Dve komory - extra pevnosť a maximálna bezpečnosť
Dokonale bezpečná Aztron Double Chamber konštrukcia je poznávacou technológiou značky Aztron a je použitá na všetkých Aztron nafukovacích paddleboardoch. Dodatočná nafukovacia komora dodáva paddleboardu Aztron až 100 litrov bezpečnostnej rezervy, ktorá efektívne zaistí bezpečnosť jazdca. Vnútorná nafukovacia komora s extra vzduchovými piliermi je umiestnená pod stojnou plochou a dodáva paddleboardu až o 30% viac tuhosti. Vďaka technológii Double Chamber sa budeš aj na nafukovacom paddleboarde cítiť ako pri jazde na pevnej doske.   

Vychytávky, čo oceníte na vode aj mimo nej
Paddleboard Aztron Lunar nie je len samotná doska. Disponuje množstvom doplnkov, ktoré spríjemnia samotné pádlovanie aj napríklad prenos boardu. Pod elastické bungee šnúry môžete upevniť ľahký náklad, ktorý nechcete nechávať na brehu. Protišmyková EVA podložka s hlbokou "diamantovou" štruktúrou po takmer celej ploche dosky poskytne maximálny grip a minimalizuje riziko pošmyknutia. Nemusíte sa ale báť ani keď k pošmyknutiu dôjde. K nohe a nerezovému D-krúžku jednoducho pripevníte bezpečnostný leash a paddleboard vám nikam neupláva. Iste poteší aj pevné madlo pre pohodlné prenášanie SUPu.

Kompletné príslušenstvo v cene
V balení nájdete všetko, čo pre vyrazenie na vodu môžete potrebovať - trojdielne hliníkové pádlo, vysokotlakovú dvojčinnú pumpu s tlakomerom aj nevyhnutný leash (bezpečnostné lanko). To všetko navyše môžete vrátane zloženého paddleboardu prenášať v pevnom batohu s pohodlnými ramennými popruhmi. Stačí tak hodiť batoh na chrbát a nič vám nebude brániť v ceste za dobrodružstvom.

Technický popis:
- výrobca: AZTRON
- univerzálny a stabilný paddleboard

- ideálna aj na dlhé trasy
- dvojkomorová konštrukcia pre väčšiu pevnosť a maximálnu bezpečnosť
- vysoká nosnosť
- výborná stabilita
- skvele drží smer
- dobrá ovládateľnosť
- rozmerná protišmyková plocha
- elastické bungee šnúry na upevnenie ľahkého nákladu
- nerezový D-krúžok na uchytenie bezpečnostného lanka
nerezové D-krúžky na uchytenie kajakovej sedačky

- odnímateľná plutva s jednoduchou inštaláciou, stačí nasunúť
- madlo pre ľahké prenášanie
- materiál: dvojvrstvový PVC, nekĺzavý EVA nášľap
- rozmery dosky: 297 x 81 cm
- hrúbka dosky: 15 cm
- objem: 270 l
- maximálna nosnosť: 120 kg

Súčasť balenia:
- hliníkové pádlo

- bezpečnostné leash
- vysokotlaková dvojčinná pumpa s tlakomerom
- batoh na prenášanie
- plutva
- opravná sada

 

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  415,00 €

Jeho kvalitné spracovanie, nevšednú konštrukciu a neskutočnú rýchlosť ocenia všetci profíci&nash; pretekári aj inštruktori. Meteor race je svojou konštrukciou vhodný aj pre ťažšie váhy, s maximálnou nosnosťou do 160 kg.

Dve komory - extra pevnosť a maximálna bezpečnosť
SUP Aztron Meteor race je tvorený dvoma oddelenými komorami. Vďaka tomu je celá konštrukcia pevnejšia (vnútorné steny dosku spevňujú) a jazdné vlastnosti sa približujú nenafukovacím paddleboardom z polykarbonátu. Žiadne prehýbanie nehrozí. Dve oddelené komory taktiež zvyšujú bezpečnosť paddleboardu. V prípade nehody a úniku vzduchu z jednej z komôr sa s tou druhou bezpečne dostanete na breh.    

Vychytávky, čo oceníte na vode aj mimo nej
Paddleboard Aztron Meteor race nie je len samotná doska. Disponuje množstvom doplnkov, ktoré spríjemnia samotné pádlovanie aj napríklad prenos boardu. Pod elastické bungee šnúry môžete upevniť ľahký náklad, ktorý nechcete nechávať na brehu. Protišmyková EVA podložka s hlbokou "diamantovou" štruktúrou po takmer celej ploche dosky poskytne maximálny grip a minimalizuje riziko pošmyknutia. Nemusíte sa ale báť ani keď k pošmyknutiu dôjde. K nohe a nerezovému D-krúžku jednoducho pripevníte bezpečnostný leash a paddleboard vám nikam neupláva. Vyvýšený zadný protišmykový nášľap vám umožní efektívne meniť smer jazdy. Iste poteší aj pevné madlo pre pohodlné prenášanie SUPu.

Kompletné príslušenstvo v cene
V balení nájdete všetko, čo pre vyrazenie na vodu môžete potrebovať - trojdielne hliníkové pádlo s nastaviteľnou dĺžkou (165 - 210 cm), vysokotlakovou dvojčinnou pumpou s tlakomerom aj nevyhnutný. vrátane zloženého paddleboardu prenášať v pevnom batohu s pohodlnými ramennými popruhmi. Stačí tak hodiť batoh na chrbát a nič vám nebude brániť v ceste za dobrodružstvom.

Technický popis:
- výrobca: AZTRON
- rýchly závodný paddleboard

- dvojkomorová konštrukcia pre väčšiu pevnosť a maximálnu bezpečnosť
- technológia "drop stitch" (vnútorné polyesterové vlákna)
- vysoká nosnosť
- skvele drží smer
- dobrá ovládateľnosť
- rozmerná protišmyková plocha
- elastické bungee šnúry na upevnenie ľahkého nákladu
- nerezový D-krúžok na uchytenie bezpečnostného lanka
- odnímateľná plutva s jednoduchou inštaláciou, stačí nasunúť
- madlo pre ľahké prenášanie
- materiál: dvojvrstvový PVC, nekĺzavý EVA nášľap
- rozmery dosky: 426 x 71 cm
- hrúbka dosky: 15 cm
- objem: 330 l
- maximálna nosnosť: 160 kg

Súčasť balenia:
- hliníkové pádlo

- bezpečnostné leash
- vysokotlaková dvojčinná pumpa s tlakomerom
- batoh na prenášanie
- plutva
- opravná sada

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  394,10 €

Rýchly a závodné. Jeho kvalitné spracovanie, nevšednú konštrukciu a neskutočnú rýchlosť ocenia všetci profíci – pretekári aj inštruktori. Meteorlite race je svojou konštrukciou predurčený pre ľahšie váhy, napríklad ako závodný paddleboard pre ženy a juniorov. Ťažším váham je určený závodný nafukovací SUP Aztron Meteor 426 cm s maximálnou nosnosťou do 160 kg.

Dve komory - extra pevnosť a maximálna bezpečnosť
SUP Aztron Meteorlite race je tvorený dvoma oddelenými komorami. Vďaka tomu je celá konštrukcia pevnejšia (vnútorné steny dosku spevňujú) a jazdné vlastnosti sa približujú nenafukovacím paddleboardom z polykarbonátu. Žiadne prehýbanie nehrozí. Dve oddelené komory taktiež zvyšujú bezpečnosť paddleboardu. V prípade nehody a úniku vzduchu z jednej z komôr sa s tou druhou bezpečne dostanete na breh.    

Vychytávky, čo oceníte na vode aj mimo nej
Paddleboard Aztron Meteorlite race nie je len samotná doska. Disponuje množstvom doplnkov, ktoré spríjemnia samotné pádlovanie aj napríklad prenos boardu. Pod elastické bungee šnúry môžete upevniť ľahký náklad, ktorý nechcete nechávať na brehu. Protišmyková EVA podložka s hlbokou "diamantovou" štruktúrou po takmer celej ploche dosky poskytne maximálny grip a minimalizuje riziko pošmyknutia. Nemusíte sa ale báť ani keď k pošmyknutiu dôjde. K nohe a nerezovému D-krúžku jednoducho pripevníte bezpečnostný leash a paddleboard vám nikam neupláva. Vyvýšený zadný protišmykový nášľap vám umožní efektívne meniť smer jazdy. Iste poteší aj pevné madlo pre pohodlné prenášanie SUPu.

Kompletné príslušenstvo v cene
V balení nájdete všetko, čo pre vyrazenie na vodu môžete potrebovať - trojdielne hliníkové pádlo s nastaviteľnou dĺžkou (165 - 210 cm), vysokotlakovou dvojčinnou pumpou s tlakomerom aj nevyhnutný. vrátane zloženého paddleboardu prenášať v pevnom batohu s pohodlnými ramennými popruhmi. Stačí tak hodiť batoh na chrbát a nič vám nebude brániť v ceste za dobrodružstvom.

Technický popis:
- výrobca: AZTRON
- rýchly závodný paddleboard

- dvojkomorová konštrukcia pre väčšiu pevnosť a maximálnu bezpečnosť
- technológia "drop stitch" (vnútorné polyesterové vlákna)
- skvele drží smer
- dobrá ovládateľnosť
- rozmerná protišmyková plocha
- elastické bungee šnúry na upevnenie ľahkého nákladu
- nerezový D-krúžok na uchytenie bezpečnostného lanka
- odnímateľná plutva s jednoduchou inštaláciou, stačí nasunúť
- madlo pre ľahké prenášanie
- materiál: dvojvrstvový PVC, nekĺzavý EVA nášľap
- rozmery dosky: 381 x 69 cm
- hrúbka dosky: 15 cm
- objem: 300 l
- maximálna nosnosť: 145 kg
 

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  260,50 €

Dokonale bezpečná Aztron Double Chamber konštrukcia je poznávacou technológiou značky Aztron a je použitá na všetkých Aztron nafukovacích paddleboardoch. Dodatočná nafukovacia komora dodáva paddleboardu Aztron až 60 litrov bezpečnostnej rezervy, ktorá efektívne zaistí bezpečnosť jazdca. Vnútorná nafukovacia komora s extra vzduchovými piliermi je umiestnená pod stojnou plochou a dodáva paddleboardu až o 30% viac tuhosti. Vďaka technológii Double Chamber sa budeš aj na nafukovacom paddleboarde cítiť ako pri jazde na pevnej doske.   

Vychytávky, čo oceníte na vode aj mimo nej
Paddleboard Aztron NEO NOVA COMPACT nie je len samotná doska. Disponuje množstvom doplnkov, ktoré spríjemnia samotné pádlovanie aj napríklad prenos boardu. Pod elastické bungee šnúry môžete upevniť ľahký náklad, ktorý nechcete nechávať na brehu. Protišmyková EVA podložka s hlbokou "diamantovou" štruktúrou po takmer celej ploche dosky poskytne maximálny grip a minimalizuje riziko pošmyknutia. Nemusíte sa ale báť ani keď k pošmyknutiu dôjde. K nohe a nerezovému D-krúžku jednoducho pripevníte bezpečnostný leash a paddleboard vám nikam neupláva. Iste poteší aj pevné madlo pre pohodlné prenášanie SUPu.

Kompletné príslušenstvo v cene
V balení nájdete všetko, čo pre vyrazenie na vodu môžete potrebovať - trojdielne hliníkové pádlo, vysokotlakovú dvojčinnú pumpu s tlakomerom aj nevyhnutný leash (bezpečnostné lanko). To všetko navyše môžete vrátane zloženého paddleboardu prenášať v pevnom batohu s pohodlnými ramennými popruhmi. Stačí tak hodiť batoh na chrbát a nič vám nebude brániť v ceste za dobrodružstvom.

Technický popis:
- výrobca: AZTRON
- univerzálny a stabilný paddleboard

- ideálna aj na dlhé trasy
- dvojkomorová konštrukcia pre väčšiu pevnosť a maximálnu bezpečnosť
- vhodný pre deti a juniorov
- výborná stabilita
- skvele drží smer
- dobrá ovládateľnosť
- rozmerná protišmyková plocha
- elastické bungee šnúry na upevnenie ľahkého nákladu
- nerezový D-krúžok na uchytenie bezpečnostného lanka
- odnímateľná plutva s jednoduchou inštaláciou, stačí nasunúť
- madlo pre ľahké prenášanie
- materiál: dvojvrstvový PVC, nekĺzavý EVA nášľap
- rozmery dosky: 274 x 71 cm
- hrúbka dosky: 12 cm
- objem: 190 l
- maximálna nosnosť: 90 kg

Súčasť balenia:
- hliníkové pádlo

- bezpečnostné leash
- vysokotlaková dvojčinná pumpa s tlakomerom
- batoh na prenášanie
- 2x plutva
- opravná sada

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  362,80 €

Aztron Neptune je vďaka svojmu tvaru, dĺžke a nadvihnutému špicatému nosu veľmi rýchly a po hladine výborne kĺže. Odpor vody je minimálny a vy tak na jeden záber prejdete dlhšiu vzdialenosť. Neptune sa tak stane skvelým parťákom pre dobrodruhov, ktorí chcú dlhé hodiny bez väčšej námahy preskúmavať okolie. Tento model je zároveň veľmi stabilný a pevný. Poradí si s akoukoľvek pokojnejšou vodnou hladinou - jazerom, rybníkom, priehradou, morom a pomalšou riekou. Skvele drží smer a s nosnosťou až 160 kg je vhodný pre každého.    

Dve komory - extra pevnosť a maximálna bezpečnosť
SUP Aztron Neptune je tvorený dvoma oddelenými komorami. Vďaka tomu je celá konštrukcia pevnejšia (vnútorné steny dosku spevňujú) a jazdné vlastnosti sa približujú nenafukovacím paddleboardom z polykarbonátu. Žiadne prehýbanie nehrozí. Dve oddelené komory taktiež zvyšujú bezpečnosť paddleboardu. V prípade nehody a úniku vzduchu z jednej z komôr sa s tou druhou bezpečne dostanete na breh.    

Vychytávky, čo oceníte na vode aj mimo nej
Paddleboard Aztron Neptune nie je len samotná doska. Disponuje množstvom doplnkov, ktoré spríjemnia samotné pádlovanie aj napríklad prenos boardu. Pod elastické bungee šnúry môžete upevniť ľahký náklad, ktorý nechcete nechávať na brehu. Protišmyková EVA podložka s hlbokou "diamantovou" štruktúrou po takmer celej ploche dosky poskytne maximálny grip a minimalizuje riziko pošmyknutia. Nemusíte sa ale báť ani keď k pošmyknutiu dôjde. K nohe a nerezovému D-krúžku jednoducho pripevníte bezpečnostný leash a paddleboard vám nikam neupláva. Vyvýšený zadný protišmykový nášľap vám umožní efektívne meniť smer jazdy. Iste poteší aj pevné madlo pre pohodlné prenášanie SUPu.

Kompletné príslušenstvo v cene
V balení nájdete všetko, čo pre vyrazenie na vodu môžete potrebovať - trojdielne hliníkové pádlo s nastaviteľnou dĺžkou (165 - 210 cm), vysokotlakovou dvojčinnou pumpou s tlakomerom aj nevyhnutný. vrátane zloženého paddleboardu prenášať v pevnom batohu s pohodlnými ramennými popruhmi. Stačí tak hodiť batoh na chrbát a nič vám nebude brániť v ceste za dobrodružstvom.

Technický popis:
- výrobca: AZTRON
- rýchly závodný paddleboard

- dvojkomorová konštrukcia pre väčšiu pevnosť a maximálnu bezpečnosť
- technológia "drop stitch" (vnútorné polyesterové vlákna)
- skvele drží smer
- dobrá ovládateľnosť
- rozmerná protišmyková plocha
- elastické bungee šnúry na upevnenie ľahkého nákladu
- nerezový D-krúžok na uchytenie bezpečnostného lanka
- odnímateľná plutva s jednoduchou inštaláciou, stačí nasunúť
- madlo pre ľahké prenášanie
- materiál: dvojvrstvový PVC, nekĺzavý EVA nášľap
- rozmery dosky: 381 x 81 cm
- hrúbka dosky: 15 cm
- objem: 339 l
- maximálna nosnosť: 160 kg

Súčasť balenia:
- hliníkové pádlo

- bezpečnostné leash
- vysokotlaková dvojčinná pumpa s tlakomerom
- batoh na prenášanie
- plutva
- opravná sada

 

Na ceste
  330,15 €

Dokonale bezpečná Aztron Double Chamber konštrukcia je poznávacou technológiou značky Aztron a je použitá na všetkých Aztron nafukovacích paddleboardoch. Dodatočná nafukovacia komora dodáva paddleboardu Aztron až 60 litrov bezpečnostnej rezervy, ktorá efektívne zaistí bezpečnosť jazdca. Vnútorná nafukovacia komora s extra vzduchovými piliermi je umiestnená pod stojnou plochou a dodáva paddleboardu až o 30% viac tuhosti. Vďaka technológii Double Chamber sa budeš aj na nafukovacom paddleboarde cítiť ako pri jazde na pevnej doske.  

Vychytávky, čo oceníte na vode aj mimo nej
Paddleboard Aztron SUPER NOVA nie je len samotná doska. Disponuje množstvom doplnkov, ktoré spríjemnia samotné pádlovanie aj napríklad prenos boardu. Pod elastické bungee šnúry môžete upevniť ľahký náklad, ktorý nechcete nechávať na brehu. Protišmyková EVA podložka s hlbokou "diamantovou" štruktúrou po takmer celej ploche dosky poskytne maximálny grip a minimalizuje riziko pošmyknutia. Nemusíte sa ale báť ani keď k pošmyknutiu dôjde. K nohe a nerezovému D-krúžku jednoducho pripevníte bezpečnostný leash a paddleboard vám nikam neupláva. Iste poteší aj pevné madlo pre pohodlné prenášanie SUPu.

Kompletné príslušenstvo v cene
V balení nájdete všetko, čo pre vyrazenie na vodu môžete potrebovať - trojdielne hliníkové pádlo, vysokotlakovú dvojčinnú pumpu s tlakomerom aj nevyhnutný leash (bezpečnostné lanko). To všetko navyše môžete vrátane zloženého paddleboardu prenášať v pevnom batohu s pohodlnými ramennými popruhmi. Stačí tak hodiť batoh na chrbát a nič vám nebude brániť v ceste za dobrodružstvom.

Technický popis:
- výrobca: AZTRON
- univerzálny a stabilný paddleboard

- ideálna aj na dlhé trasy
- dvojkomorová konštrukcia pre väčšiu pevnosť a maximálnu bezpečnosť
- výborná stabilita
- skvele drží smer
- dobrá ovládateľnosť
- rozmerná protišmyková plocha
- elastické bungee šnúry na upevnenie ľahkého nákladu
- nerezový D-krúžok na uchytenie bezpečnostného lanka
- odnímateľná plutva s jednoduchou inštaláciou, stačí nasunúť
- madlo pre ľahké prenášanie
- materiál: dvojvrstvový PVC, nekĺzavý EVA nášľap
- rozmery dosky: 335 x 81 cm
- hrúbka dosky: 15 cm
- objem: 295 l
- maximálna nosnosť: 140 kg

Súčasť balenia:
- hliníkové pádlo

- bezpečnostné leash
- vysokotlaková dvojčinná pumpa s tlakomerom
- batoh na prenášanie
- 2x plutva
- opravná sada

 

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  353,95 €

Aztron Titan je svojím tvarom a konštrukciou vhodný na akúkoľvek pokojnejšiu vodnú plochu. Bez starostí budete môcť vyraziť na more, jazero alebo priehradu. Ľahko si ale poradí aj s pokojnou riekou. Vďaka väčším rozmerom dosky disponuje vysokou nosnosťou až 155 kg. Je tak vhodný aj pre ťažších užívateľov alebo na neho môžete vo dvojici. Titán je tiež veľmi stabilný a výborne pri pádlovaní drží smer. Skvele sa tak hodí aj pre začiatočníkov. Vďaka štyrom nerezovým D-krúžkom môžete k paddleboardu pripevniť kajakovú sedačku. 

Dve komory - extra pevnosť a maximálna bezpečnosť
SUP Aztron Titan je tvorený dvoma oddelenými komorami. Vďaka tomu je celá konštrukcia pevnejšia (vnútorné steny dosku spevňujú) a jazdné vlastnosti sa približujú nenafukovacím paddleboardom z polykarbonátu. Žiadne prehýbanie nehrozí. Dve oddelené komory taktiež zvyšujú bezpečnosť paddleboardu. V prípade nehody a úniku vzduchu z jednej z komôr sa s tou druhou bezpečne dostanete na breh.    

Vychytávky, čo oceníte na vode aj mimo nej
Paddleboard Aztron Titan nie je len samotná doska. Disponuje množstvom doplnkov, ktoré spríjemnia samotné pádlovanie aj napríklad prenos boardu. Pod elastické bungee šnúry môžete upevniť ľahký náklad, ktorý nechcete nechávať na brehu. Protišmyková EVA podložka s hlbokou "diamantovou" štruktúrou po takmer celej ploche dosky poskytne maximálny grip a minimalizuje riziko pošmyknutia. Nemusíte sa ale báť ani keď k pošmyknutiu dôjde. K nohe a nerezovému D-krúžku jednoducho pripevníte bezpečnostný leash a paddleboard vám nikam neupláva. Iste poteší aj pevné madlo pre pohodlné prenášanie SUPu.   

Kompletné príslušenstvo v cene
V balení nájdete všetko, čo pre vyrazenie na vodu môžete potrebovať - trojdielne hliníkové pádlo s nastaviteľnou dĺžkou (165 - 210 cm), vysokotlakovou dvojčinnou pumpou s tlakomerom aj nevyhnutný. vrátane zloženého paddleboardu prenášať v pevnom batohu s pohodlnými ramennými popruhmi. Stačí tak hodiť batoh na chrbát a nič vám nebude brániť v ceste za dobrodružstvom.

Technický popis:
- výrobca: AZTRON
- všestranný paddleboard

- dvojkomorová konštrukcia pre väčšiu pevnosť a maximálnu bezpečnosť
- technológia "drop stitch" (vnútorné polyesterové vlákna)
- vysoká nosnosť a stabilita
- rozmerná protišmyková plocha
- elastické bungee šnúry na upevnenie ľahkého nákladu
- nerezový D-krúžok na uchytenie bezpečnostného lanka
- nerezové D-krúžky na uchytenie kajakovej sedačky
- odnímateľná plutva s jednoduchou inštaláciou, stačí nasunúť
- madlo pre ľahké prenášanie
- maximálny tlak: 1,03 bar (15 psi)
- materiál: dvojvrstvový PVC, nekĺzavý EVA nášľap
- rozmery dosky: 363 x 81 cm
- hrúbka dosky: 15 cm
- objem: 320 l
- maximálna nosnosť: 155 kg

Súčasťou balenia:
- hliníkové pádlo

- bezpečnostné leash
- vysokotlaková dvojčinná pumpa s tlakomerom
- batoh na prenášanie
- plutva
- opravná sada

Na ceste
  56,90 €

Batoh na paddleboard Aztron Altas Roller Bag 120l je praktickým pomocníkom pre každého majiteľa nafukovacieho paddleboardu. Umiestnite doň okrem samotného vyfúknutého SUPu aj pumpu, plutvy, leash a rozložené pádlo. Skrátka všetko, čo na vodu potrebujete. Stačí tak hodiť batoh na chrbát a vyraziť. Transport uľahčujú integrované kolieska. Batoh Aztron Altas Roller Bag je vyrobený z pevného a odolného nylonu. Vďaka nastaviteľným polstrovaným ramenným popruhom sa veľmi pohodlne nosia a hrudný popruh s bedrovým pásom zaisťujú lepšie rozloženie hmotnosti obsahu. Pomocou dvoch kompresných popruhov ho môžete zmenšiť na minimum. Je vhodný pre paddleboardy Aztron aj ostatné značky.

Technický popis:
- Výrobca: Aztron

- Polstrované popruhy
- Skvelý spoločník na cestovanie
- Cestovné kolieska na spodu batohu
- Rozmery: 90x45x25cm
- Veľmi nízka hmotnosť
- Hrudný a bedrový popruh
- Vysoký komfort

- Extra priestor spevňujúce pásky
- Materiál: Nylon 1000D
- Moderný design
- Objem: 120 l
- Farba: Modrá

 

 

Nedostupné
  359,05 €

Paddleboard HYDRO FORCE AQUA CRUISER TECH 10'6'' s pádlom - nafukovací paddleboard

AQUA CRUISER TECH 10'6'' je model typu Tourer. Je vhodný na dlhšie vychádzky. Plavák vyniká rýchlosťou, stabilitou, a má extra veľkú úložnú plochu vďaka gumovému programu na prove aj zadku. Jeho špicatejší tvar lepšie prestupuje vodou. Je určený na pokojnejšie vody pre jazdcov do 100 kg. Kvalita prevedenia plaváka je naozaj vysoká.

Veľkosť plaváka: dĺžka 320 cm, šírka 76 cm a výška 12 cm. Objem je 243 litrov.

Znížená výška plaváka na 12 cm prispieva k väčšej stabilite ľahších jazdcov. Paddleboardista je bližšie k vode a ťažisko je tak nižšie.

Balenie obsahuje:

  • Plavák
  • 3-dielne hliníkové nastaviteľné pádlo
  • Pumpu s tlakomerom
  • Poistný remienok – leash
  • Plutvičku
  • Batoh na prenášanie

 

Nedostupné
  19,30 €

Čln nafukovací jednomiestny - 153 x 97 cm vo vyfúknutom stave. Čln je vhodný pre osoby nad 6 rokov veku. Možno dokúpiť veslá ako samostatnú položku - napr. P62015. Nosnosť člna 80- 90 kg. Čln dodávame vo svietivo červenej farbe.

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  7,30 €

Kvalitné protišmykové topánky do vody Aqua Marina. Hlavnou výhodou týchto topánok je ich rýchloschnúca schopnosť. Topánky majú moderný dizajn s rôznymi farebnými motívmi a sú ideálne pre akúkoľvek vodnú aktivitu. Topánky sú veľmi odolné a zaručujú bezpečnosť, vďaka špeciálne upravenej podrážke, ktorá. je veľmi odolná a navyše bezpečne zabraňuje podkĺznutiu. Topánky je možné použiť na zaistenie bezpečnosti proti možnosti šliapnutia na ostré predmety, prípade morských ježkov a pod. Tiež sú skvelé proti prípadnému podkĺznutiu, či už vo vode alebo na paddleboarde. Topánky majú veľmi pevnú podrážku a vysokú pätu, vďaka čomu sú  vhodné aj na chôdzu po kamenistej pláži a nerovnom povrchu všeobecne. Látka je príjemne priedušná a vďaka jej rýchloschnúcej schopnosti udrží Vaše nohy v suchu a pohodlí aj pri dlhodobom nosení. O tvar topánky sa rozhodne báť nemusíte. Látka topánky má univerzálny tvar a ľahko sa prispôsobí Vašej nohe. Súčasťou balenia je aj transparentný obal na prenos topánok.

 

Technický popis:
- Výrobca: Aqua Marina

- Veľmi dôležité pre bezpečnosť
- Pohodlné s univerzálnym prispôsobivým tvarom
- Veľmi rýchlo schne
- Odolná pevná podrážka
- Topánky sú príjemne priedušné
- Vyberateľná stielka
- Moderný design
- Materiál: 93% polyester, 7% spandex
- Vystuženie na prstoch
- Transparentný obal na prenos je súčasťou balenia

 

 

Na ceste
  7,30 €

Kvalitné protišmykové topánky do vody Aqua Marina. Hlavnou výhodou týchto topánok je ich rýchloschnúca schopnosť. Topánky majú moderný dizajn s rôznymi farebnými motívmi a sú ideálne pre akúkoľvek vodnú aktivitu. Topánky sú veľmi odolné a zaručujú bezpečnosť, vďaka špeciálne upravenej podrážke, ktorá. je veľmi odolná a navyše bezpečne zabraňuje podkĺznutiu. Topánky je možné použiť na zaistenie bezpečnosti proti možnosti šliapnutia na ostré predmety, prípade morských ježkov a pod. Tiež sú skvelé proti prípadnému podkĺznutiu, či už vo vode alebo na paddleboarde. Topánky majú veľmi pevnú podrážku a vysokú pätu, vďaka čomu sú  vhodné aj na chôdzu po kamenistej pláži a nerovnom povrchu všeobecne. Látka je príjemne priedušná a vďaka jej rýchloschnúcej schopnosti udrží Vaše nohy v suchu a pohodlí aj pri dlhodobom nosení. O tvar topánky sa rozhodne báť nemusíte. Látka topánky má univerzálny tvar a ľahko sa prispôsobí Vašej nohe. Súčasťou balenia je aj transparentný obal na prenos topánok.

Technický popis:
- Výrobca: Aqua Marina

- Veľmi dôležité pre bezpečnosť
- Pohodlné s univerzálnym prispôsobivým tvarom
- Veľmi rýchlo schne
- Odolná pevná podrážka
- Topánky sú príjemne priedušné
- Vyberateľná stielka
- Moderný design
- Materiál: 93% polyester, 7% spandex
- Vystuženie na prstoch
- Transparentný obal na prenos je súčasťou balenia

 

Nedostupné
  13,05 €

Kvalitné protišmykové topánky do vody Aqua Marina. Hlavnou výhodou týchto topánok je ich rýchloschnúca schopnosť. Topánky majú moderný dizajn s rôznymi farebnými motívmi a sú ideálne pre akúkoľvek vodnú aktivitu. Topánky sú veľmi odolné a zaručujú bezpečnosť, vďaka špeciálne upravenej podrážke, ktorá. je veľmi odolná a navyše bezpečne zabraňuje podkĺznutiu. Topánky je možné použiť na zaistenie bezpečnosti proti možnosti šliapnutia na ostré predmety, prípade morských ježkov a pod. Tiež sú skvelé proti prípadnému podkĺznutiu, či už vo vode alebo na paddleboarde. Topánky majú veľmi pevnú podrážku a vysokú pätu, vďaka čomu sú  vhodné aj na chôdzu po kamenistej pláži a nerovnom povrchu všeobecne. Látka je príjemne priedušná a vďaka jej rýchloschnúcej schopnosti udrží Vaše nohy v suchu a pohodlí aj pri dlhodobom nosení. O tvar topánky sa rozhodne báť nemusíte. Látka topánky má univerzálny tvar a ľahko sa prispôsobí Vašej nohe. Súčasťou balenia je aj transparentný obal na prenos topánok.

 

Technický popis:
- Výrobca: Aqua Marina

- Veľmi dôležité pre bezpečnosť
- Pohodlné s univerzálnym prispôsobivým tvarom
- Veľmi rýchlo schne
- Odolná pevná podrážka
- Topánky sú príjemne priedušné
- Vyberateľná stielka
- Moderný design
- Materiál: 93% polyester, 7% spandex
- Vystuženie na prstoch
- Transparentný obal na prenos je súčasťou balenia

 

Skladom
Expedícia: 7.2.2023 Uto
U vás: 9.2.2023 Štv
  290,70 €

Intex 68309 EXCURSION PRE KAYAK 
Nový model nafukovacieho kajaku INTEX, určený pre dve dospelé osoby. Jedná sa o farebne zaujímavé kanoe určené na prepravu osôb s maximálnou hmotnosťou až 180 kg (vrátane batožiny). Kajak s rozmermi 384 x 94 x 46 cm Vás poteší už vďaka svojej konštrukcii a príslušenstvu. Súčasťou sú nafukovacie sedadlá s operadlom (odnímateľné nastaviteľné sedadlá), nafukovacia podlaha, madlá na oboch koncoch a kormidlo (smerová plutva). Vyrobené z ľahkého, avšak veľmi pevného trojvrstvového materiálu SUPER-TOUGH ™ s polyesterovým jadrom. Toto zaisťuje veľmi nízku hmotnosť člna a vysokú odolnosť aj bezprostredné bezpečie pri používaní. S kajakom o tejto odolnosti máte vždy istotu pri plavbe, že o Vaše bezpečie a bezkonkurenčný zážitok je postarané. V SETE ďalej nájdete ručnú pumpu a dve dvojveslá. 

Technický popis:
- Výrobca: Intex
- Veľkosť: 384 cm x 94 cm x 46cm
- Maximálna nosnosť 180 kg
- Pre 2 osoby
- Materiál s hrúbkou 0,75 mm
- Nafukovacie sedadlá s operadlom
- Odnímateľné nastaviteľné sedadlá
- Bafukovacia podlaha, madlo na oboch koncoch, „smerová plutva“
- Dvojpodlažné nožné opierky
- Dva integrované zapustené držiaky rybárskych tyčí
- Úložný priestor v prove a zadnej časti s nerezovým krúžkom
- Schválené TÚV
- ISO 6185-1
- Taška na prepravu
- Súčasťou balenia aj pumpa a 2x pádlo
- Hmotnosť 21,4 kg

 

  další » 12 3 4 5 9