Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  20 - 68 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 5 položek z 5
Skladom
Expedícia: 6.6.2023 Uto
U vás: 8.6.2023 Štv
  44,70 €

Polyfúzna zváračka je určená na nahrievanie koncov termoplastických rúrok a tvaroviek, najčastejšie z polypropylénu (PP-R, PP-RCT atď.) za účelom ich pevného spojenia (tzv. hrdlové spojenie). Polyfúznym zváraním (spájaním) rúrok vzniká homogénny spoj s vyššou pevnosťou, než má rúrka. Zváračka nachádza uplatnenie pri vykonávaní inštalatérskych činností ako je napr. zriaďovanie nových rozvodov vody, výmeny časti potrubia a pod. Vyznačuje sa vysokým výkonom 1070W a regulátorom/vypínačom, ktorým je možné nastaviť potrebnú taviacu teplotu podľa materiálu rúrok. Pre zvýšenie bezpečnosti pri práci sme vybavili zváračku špeciálnou poistkou, ktorá zabraňuje prehriatiu a zničeniu nahrievacieho tŕňa. Vďaka zreteľným indikátorom okamžite vidíte, či je nástroj pripojený k sieti a kedy je zahriaty na požadovanú teplotu. Súčasťou dodávky sú tri nástavce s dvojitou teflónovou antiadhéznou úpravou a vysokou životnosťou. Sú určené pre rozmery trubiek 20, 25 a 32mm. V prípade potreby je možné nástavce jednotlivo dokúpiť.

Skladom
Expedícia: 6.6.2023 Uto
U vás: 8.6.2023 Štv
  31,90 €

Polyfúzna zváračka je určená na nahrievanie koncov termoplastických rúrok a tvaroviek, najčastejšie z polypropylénu (PP-R, PP-RCT atď.) za účelom ich pevného spojenia (tzv. hrdlové spojenie). Polyfúznym zváraním (spájaním) rúrok vzniká homogénny spoj s vyššou pevnosťou, než má rúrka. Zváračka nachádza uplatnenie pri vykonávaní inštalatérskych činností ako je napr. zriaďovanie nových rozvodov vody, výmeny časti potrubia a pod. Vyznačuje sa vysokým výkonom 875W a malou veľkosťou. Pre zvýšenie bezpečnosti pri práci sme vybavili zváračku špeciálnou poistkou, ktorá zabraňuje prehriatiu a zničeniu nahrievacieho noža. Vďaka zreteľným indikátorom okamžite vidíte, či je nástroj pripojený k sieti a kedy je zahriaty na požadovanú teplotu. Súčasťou dodávky sú tri nástavce s teflónovou antiadhéznou úpravou a vysokou životnosťou. Sú určené pre rozmery trubiek 20, 25 a 32mm. V prípade potreby je možné nástavce dokúpiť. Zváračka s príslušenstvom je uložená v pevnom plechovom kufri, ktorý uľahčí transport a ochráni prístroj.

Skladom
Expedícia: 6.6.2023 Uto
U vás: 8.6.2023 Štv
  67,20 €

Polyfúzna zváračka je určená na nahrievanie koncov termoplastických rúrok a tvaroviek, najčastejšie z polypropylénu (PP-R, PP-RCT atď.) alebo z polyetylénu (PE) za účelom ich pevného spojenia (tzv. hrdlové spojenie). Polyfúznym zváraním (spájaním) rúrok vzniká homogénny spoj s vyššou pevnosťou, než má rúrka. Zváračka nachádza uplatnenie pri vykonávaní inštalatérskych činností ako je napr. zriaďovanie nových rozvodov vody, výmeny časti potrubia a pod. Vyznačuje sa vysokým výkonom 1070W a regulátorom/vypínačom, ktorým je možné nastaviť potrebnú taviacu teplotu podľa materiálu rúrok. Je vybavená elektronikou, udržujúcou teplotu bez kolísania presne na nastavenej hodnote. Pre zvýšenie bezpečnosti pri práci sme vybavili zváračku špeciálnou poistkou, ktorá zabraňuje prehriatiu a zničeniu nahrievacieho tŕňa. Vďaka zreteľným indikátorom okamžite vidíte, či je nástroj pripojený k sieti a kedy je zahriaty na požadovanú teplotu. Súčasťou dodávky sú štyri nástavce s dvojitou teflónovou antiadhéznou úpravou, ktorá predlžuje životnosť. Sú určené pre rozmery trubiek 16, 20, 25 a 32mm. V prípade potreby je možné nástavce jednotlivo dokúpiť. Zváračka s príslušenstvom je uložená v pevnom plechovom kufri, ktorý uľahčí transport a ochráni prístroj.

Skladom
Expedícia: dnes Pia
U vás: 6.6.2023 Uto
  20,90 €

Polyfúznu zváračku 600 W s podstavcom a zostavu nástavcov. Polyfúzna zváračka je určená na zváranie rúrok a tvaroviek s priemerom 20, 25 a 32 mm zhotovených z termoplastických materiálov PPR, PB a PE. Pomocou tejto zváračky je možné ľahko zhotoviť rozvod vody, stlačeného vzduchu, alebo opraviť prípadnú haváriu. Ploché teleso a tým aj malá vzdialenosť nástavcov umožňuje ľahšie napájanie najmä existujúcich rozvodov v stiesnených priestoroch.  

 • max. teplota 300°C
 • indikácia nahriatia
 • nadstavce 20, 25 a 32mm
 • stojanček 
 • praktický kovový kufor
Skladom
Expedícia: dnes Pia
U vás: 6.6.2023 Uto
  32,30 €

Inštalatérska sada PROTECO  obsahuje polyfúznu zváračku platových rúrok 800/1500W , zostavu nástavcov. Plynulá regulácia teploty od 0-300°C umožňuje zváranie rúrok a fitingov z týchto termoplastických materiálov: PP-R, PB, PE, PE-X.

 • Príkon 800/150W/230V
 • Plynulá regulácia teploty v rozmedzí 0-300°C
 • Nástavce pr. 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm
 • Vysoký výkon
 • Doba zahrievania: do 15 min.)
 • Stupeň krytia: IP X4
 • Praktický kovový kufor