Perzonalizujeme obsah PriemyselnýDom.sk pro Vás a zobrazujeme vám relevantní nabídky na základě vašeho chování na webu.
Setrváním na našem webu nebo kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu můžete nastavit nebo vypnout v Nastavení soukromí.

Najpredávanejšie

Výrobci:
Cenový rozsah:
  82 - 94 €
Zoradenie: Nyní se zobrazuje 3 položek z 3


V tomto oddelení pre Vás pripravujeme tovar

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  89,10 €

Záhradný aku fukár je užitočným doplnkom k sortimentu záhradného aku náradia. Ktorý je určený na udržiavanie čistoty trávnika, terasy, záhradného chodníka a pod. od nečistôt. Fukárom možno z trávnika bez námahy odstrániť lístie, z chodníka odstrániť zvyšky trávy po kosení trávnika alebo ihličia a pod. Fukar má niekoľko rýchlostí a pre naozaj veľký výkon je vybavený tlačidlom TURBO, ktoré krátkodobo zvýši výkon na maximum. Aku fukár spája výhody elektrických fukárov - nízky hluk a hmotnosť, jednoduchosť obsluhy a údržby so slobodou pohybu benzínových fukárov. Fukar je poháňaný najmodernejším „brushless" motorom. Tento nový typ motora má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu el. energie ako klasické motory s uhlíkovými kefami.

Skladom
Expedícia: 31.1.2023 Uto
U vás: 2.2.2023 Štv
  82,60 €

OBJAVTE DUAL POWER. Úplne nový spôsob dodávania energie do akumulátorového náradia. DUAL POWER je novou generáciou platformy umožňujúcej použitie dvoch typov batérií. Skladá sa z 20V a 40V batérie, ktoré sa kombinujú s radom akumulátorového náradia. Koncept je jednoduchý, ale silný. 20V akumulátor sa hodí pre 20V DUAL stroje, akumulátor 40V je určený pre 40V DUAL stroje. TERAZ SA ALE DOSTÁVAME K SKUTOČNEJ INOVATÍVNEJ ZMENE: Môžete totiž tiež pripojiť 40V batériu na 20V DUAL stroje. Výrazne tým predĺžite dobu prevádzky strojov DUAL POWER. Obe batérie LITHIUM-ION je možné nabíjať rovnakou nabíjačkou 20/40V. Hneď na počiatku predstavuje DUAL POWER širokú ponuku ako AKU náradia, tak AKU záhradnej techniky, ktoré sú určené pre platformu pracujúcu s oboma typmi batérií.

Na ceste
  93,75 €
Príkon 3000W/230V, zberný vak 45 litrov